495508-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa fabrycznie nowego sprzętu i aparatury medycznej dla NZOZ Szpital im. prof. Zbigniewa Religi w Słubicach Sp. z o. o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa fabrycznie nowego sprzętu i aparatury medycznej dla NZOZ Szpital im. prof. Zbigniewa Religi w Słubicach Sp. z o. o.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego. Przedmiot zamówienia został podzielony na 8 części:  Część I Zestaw endoskopowy  Część II Zintegrowana platforma analityczna  Część III Gazometr z kooksymetrem  Część IV Półautomatyczny czytnik paskowy  Część V Automatyczny analizator hematologiczny  Część VI Automatyczny koagulator  Część VII Wirówko-czytnik kart żelowych  Część VIII Specjalistyczna lodówko-zamrażarka do banku krwi 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) określa załącznik nr 9 do SWZ. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą podmiotowych środków dowodowych. Informacja o podmiotowych i przedmiotowych środkach dowodowych zawarta jest w rozdziale XVII SWZ.
Interne KennungZP/N/06/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 38543000 Gasmelder, 30216000 Magnetische oder optische Leser, 38434570 Hämatologie-Analysegeräte, 30233300 Chipkartenleser, 42931000 Zentrifugen, 39711110 Kühlschränke mit integriertem Tiefkühlfach
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I Zestaw endoskopowy
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) określa załącznik nr 9 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
LosLOT-0002
TitelCzęść II Zintegrowana platforma analityczna
Interne KennungCzęść nr II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
LosLOT-0003
TitelCzęść III Gazometr z kooksymetrem
Interne KennungCzęść nr III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38543000 Gasmelder
LosLOT-0004
TitelCzęść IV Półautomatyczny czytnik paskowy
Interne KennungCzęść nr IV
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216000 Magnetische oder optische Leser
LosLOT-0005
TitelCzęść V Automatyczny analizator hematologiczny
Interne KennungCzęść nr V
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434570 Hämatologie-Analysegeräte
LosLOT-0006
TitelCzęść VI Automatyczny koagulator
Interne KennungCzęść nr VI
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233300 Chipkartenleser
LosLOT-0007
TitelCzęść VII Wirówko-czytnik kart żelowych
Interne KennungCzęść nr VII
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42931000 Zentrifugen
LosLOT-0008
TitelCzęść VIII Specjalistyczna lodówko-zamrażarka do banku krwi
Interne KennungCzęść nr VIII
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711110 Kühlschränke mit integriertem Tiefkühlfach