See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LEVERING EN PLAATSING VAN OPERATORDESKS EN MONTAGESYSTEMEN VOOR BEELDSCHERMEN IN HET VLAAMS VERKEERCENTRUM IN ANTWERPEN
Beschreibung: Het Vlaams Verkeercentrum in Antwerpen krijgt een nieuwe locatie. Het gebouw waar ze momenteel gehuisvest zijn, wordt tegen 2026 grondig gerenoveerd en heringericht. Het verkeercentrum blijft in hetzelfde gebouw, maar zal verhuizen naar de 9de en 10de verdieping. In het kader van de vernieuwingsoperatie heeft het verkeercentrum recent een uitgebreide studie laten uitvoeren voor de indeling en inrichting van hun nieuwe kantoorvloeren.
Interne Kennung: 2025/HFB/OP/142809
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/HFB/OP/142809 - 1
Interne Kennung: 1