2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń sieciowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych przełączników sieciowych w maksymalnych ilościach: Urządzenie Maksymalna Ilość szt. Typ 1 - Przełącznik sieciowy 48x1G min. 4×10G SFP+ - 25 szt. Typ 2 - Przełącznik sieciowy 24x1G min. 4×10G SFP+ - 100 szt. Typ 3 - Przełącznik sieciowy 24x1G min. 4×1G SFP - 35 szt. Typ 4 - Przełącznik sieciowy 24x1G min. 4×10G SFP+ PoE+ - 104 szt Typ 5 - Przełącznik sieciowy 48x1G min. 4×10G SFP+ PoE+ - 101 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – wszelkie wymagania dla zamawianych urządzeń zawiera załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia 3. Wykonawca dostarczy urządzenia do magazynu Zamawiającego w Krakowie, ul. Mogilska 109. Koszty transportu ponosi Wykonawca. 4. Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji na dostarczane urządzenia zgodnie z wymaganiami zawartymi w załączniku nr 2 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), jednak nie krótszej niż gwarancja producenta. 5. Wymagania związane z naprawami gwarancyjnymi, usługami serwisowymi zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia). 6. Zamawiający, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w dokumentacji zamówienia normom, ocenom technicznym, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, zgodnie z art. 101 ust. 4 Ustawy Pzp.
Interne Kennung: ZP.99.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zadanie 1 - Dostawa urządzeń sieciowych
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji w przedmiotowym postępowaniu
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa urządzeń sieciowych
Internal identifier: ZP.99.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment
Additional classification (cpv): 32424000 Network infrastructure
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: