See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 192 v kategorii 57 - Výroba dříví na OM kombinací technologií LS Třebíč- R03 Mikulovice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 192 v kategorii 57 - Výroba dříví na OM kombinací technologií LS Třebíč- R03 Mikulovice
Interne Kennung: 099/2019/142/4210
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 96 v kategorii 65 - Lesní správa Janovice - Výroba dříví Bedřichov VI. - kombinace technologií
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 96 v kategorii 65 - Lesní správa Janovice - Výroba dříví Bedřichov VI. - kombinace technologií
Interne Kennung: 099/2019/142/4203
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 95 v kategorii 65 - Lesní správa Janovice - Výroba dříví - Oskava V. - kombinace technologií
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 95 v kategorii 65 - Lesní správa Janovice - Výroba dříví - Oskava V. - kombinace technologií
Interne Kennung: 099/2019/142/4202
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 115 v kategorii 61 - Výroba dříví kombinací technologií na revíru Dalečín ÚT a NT
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 115 v kategorii 61 - Výroba dříví kombinací technologií na revíru Dalečín ÚT a NT
Interne Kennung: 099/2019/142/4188
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 114 v kategorii 61 - Výroba dříví kombinací technologií na revírech Sklené a Balinské údolí ÚT a NT
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 114 v kategorii 61 - Výroba dříví kombinací technologií na revírech Sklené a Balinské údolí ÚT a NT
Interne Kennung: 099/2019/142/4187
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 97 v kategorii 65 - Lesní správa Janovice - Výroba dříví Karlov V. - kombinace technologií
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 97 v kategorii 65 - Lesní správa Janovice - Výroba dříví Karlov V. - kombinace technologií
Interne Kennung: 099/2019/142/4204
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 113 v kategorii 61 - Výroba dříví kombinací technologií na revíru Moravec ÚT předmýtní a NT
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 113 v kategorii 61 - Výroba dříví kombinací technologií na revíru Moravec ÚT předmýtní a NT
Interne Kennung: 099/2019/142/4186
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 67 v kategorii 26 - 211 Výroba dříví komplexní četou na revírech Vysoké Pole a Střelná na LS Luhačovice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 67 v kategorii 26 - 211 Výroba dříví komplexní četou na revírech Vysoké Pole a Střelná na LS Luhačovice
Interne Kennung: 099/2019/142/4212
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 112 v kategorii 61 - Výroba dříví kombinací technologií na revíru Lísek ÚT a NT
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 112 v kategorii 61 - Výroba dříví kombinací technologií na revíru Lísek ÚT a NT
Interne Kennung: 099/2019/142/4181
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 142 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií LS Železná Ruda Revír 12 Ostrý
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 142 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií LS Železná Ruda Revír 12 Ostrý
Interne Kennung: 099/2019/142/4214