2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gaskwaliteitcontrole
Beschreibung: Netbeheer Nederland is de vereniging van alle elektriciteit- en gasnetbeheerders van Nederland: Coteq Netbeheer, Enexis, Gasunie Transport Services, Liander, Rendo, Stedin Netbeheer, TenneT TSO en Westland Infra Netbeheer. Als gezamenlijke energienetbeheerders (verenigd in Netbeheer Nederland) staan we voor het beheer van het huidige energienetwerk én voor het (mede)ontwerpen, het bouwen en het beheer van het integraal energiesysteem van de toekomst, waarbij niet alleen vitale infrastructuur maar ook energiedata een deel zijn van dat systeem. De energie-infrastructuur is randvoorwaardelijk voor de realisatie van de duurzame energieambities en klimaatdoelstellingen van de samenleving. Zie selectieleidraad
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De selectiefase is toegankelijk voor alle geïnteresseerde ondernemingen die voldoen aan de gestelde voorwaarden zoals opgenomen in dit document. De gunningsfase is slechts toegankelijk voor de in de selectiefase op basis van de selectiecriteria geselecteerde gegadigden.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 76000000 Mit der Gewinnung von Erdöl und Erdgas verbundene Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Percelen
Beschreibung: Wordt later bepaald. De verwachte totale omvang (beide werkgebieden) voor de periode 2026 t/m 2035 is ongeveer €50.000.000,--. Aan voornoemde raming kunnen geen rechten ontleend worden voor de toekomst. Het is niet meer en niets minder dan een inschatting, welke gebaseerd is op historische cijfers en prognosestudies. Dit betekent dat de mogelijkheid bestaat dat de genoemde raming in de praktijk hoger of lager uitkomt.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 76100000 Fachdienste für die Erdgasindustrie
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel van de aanbesteding is te komen tot een raamovereenkomst met twee opdrachtnemers. De raamovereenkomsten hebben een basisduur tot 31-12-2031.
Los: LOT-0002
Beschreibung: Wordt later bepaald.
Interne Kennung: 2