2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding Huisartsenzorg DJI Regio Zuidwest 2026
Beschreibung: De scope van deze aanbesteding bestaat uit Huisartsenzorg met de volgende Prestaties: Prestatie Bekostigingsvorm Huisartsenzorg binnen Kantooruren, bestaande uit: Planbare zorg Uurtarief Huisartsenzorg buiten Kantooruren, bestaande uit: ANW beschikbaarheid Abonnementstarief per maand Planbare ANW zorg Uurtarief Consult op afstand Tarief per consult Consult op locatie Tarief per consult Onderhavige aanbesteding wordt uitgevoerd voor de volgende JI’en: Justitiële Inrichting De Hartelborgt (RJJI) Dordrecht (PI) Krimpen a/d IJssel (PI) Rotterdam (DC) Rotterdam (PI)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: DJI heeft ervoor gekozen om de procedure voor sociale en andere specifieke diensten toe te passen. Op deze aanbestedingsprocedurezijn uitsluitend de paragrafen 2.3.1.2, 2.3.2.1, 2.3.2.2 en 2.3.3.1, afdeling 2.3.4 en paragraaf 2.3.8.9 van hoofdstuk 2.3 Aanbestedingswet 2012 van toepassing. De Opdracht wordt gegund aan één Zorgaanbieder op basis van het gunningscriterium Economisch Meest Voordelige Inschrijving (EMVI).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
5. Los
Los: LOT-0000