See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenonderhoud
Beschreibung: De diensten omvatten in hoofdzaak: 1) Het uitvoeren van beheers- en onderhoudswerken aan de bestaande grasbermen, graslanden, groenzones en beplanting. 2) Het snoeien en vellen van bomen op het patrimonium van afdeling Kust. 3) Het herstellen van schadegevallen aan het groenpatrimonium (na ongevallen, storm). 4) De uitvoering van herstellingswerken na slijtage. 5) Beperkte (her)aanplantingswerken en het onderhoud van deze aanplantingen gedurende de waarborgperiode. 6) Het profileren van bermen door afgraving. 7) Het plaatsen en onderhouden van afsluitingen. 8) Het uitvoeren van regiewerken (vb. na stormschade, …) voor zover deze werken niet kunnen worden vergoed volgens de overige posten van het borderel en geen aannemingslast zijn. 9) Het plaatsen, instandhouden en verwijderen van alle reglementaire werfsignalisatie die nodig is voor de uitvoering van alle voormelde werken. 10) Alle leveringen en verrichtingen die nodig zijn voor het uitvoeren van deze werken. 11) Het verwijderen van alle afval dat afkomstig is van de uitgevoerde werken volgens de bepalingen van dit bestek. 12) In mindere (beperkte) mate het oprapen en verwijderen van zwerfvuil. 13) Onderhavige opdracht is opgesplitst in 2 percelen : Omschrijving van de te onderhouden elementen. Perceel 1: Volgende elementen van het kustgebied begrepen tussen de Franse grens en de gemeentegrens Oostende/Bredene 1) het droog strand tot de hoogwaterlijn te De Panne; 2) de duinen te Koksijde, inbegrepen Oostduinkerke a. R. Allemeeschlaan - Strandlaan: het droog strand tot HW-lijn; b. Strandlaan – Elisabethplein; c. Elisabethplein – Bettystraat: deels; d. Bettystraat – Kinderlaan: het droog strand tot HW-lijn; 3) de droogstranden tussen Nieuwpoort en de gemeentegrens Oostende/Bredene; 4) de zeeduinhelling te Nieuwpoort-Bad; 5) de duinen tussen de vuurtoren en het oosterstaketsel te Nieuwpoort: op heden in beheer bij aNB; 6) de domeinduinen op grondgebied Middelkerke: waarvan deels bij aNB/Natuurpunt; 7) de domeinduinen op grondgebied Oostende ten westen en ten oosten van de havengeul; (waarvan gedeeltelijk in erfpacht bij stad Oostende) 8) Jachthaven van Nieuwpoort begrepen tussen de N34/Ganzepoot; (Maritiem Park en Prins Mauritspark grotendeels in beheer van stad Nieuwpoort) 9) Jachthaven van Oostende: - groenzones ter hoogte van de Visserijsluis; - taluds Visserijdok; - omgeving van de Vuurtoren; - groenzone langs Nieuwe Werfkaai en Vismijnlaan; - taluds ter hoogte van de jachtclub RYCO; - omgeving van de Spuikom; Perceel 2: Volgende elementen van het kustgebied begrepen tussen de gemeentegrens Oostende/Bredene en de Nederlandse grens 1) de domeinduinen op grondgebied Bredene; 2) de domeinduinen op grondgebied De Haan inbegrepen Wenduine; 3) de domeinduinen op grondgebied Blankenberge; 4) de domeinduinen op grondgebied Brugge (Zeebrugge); 5) de domeinduinen op grondgebied Knokke-Heist; 6) de domeingronden op grondgebied Bredene in de omgeving van de Spuikom en de oevers van de NoordEde. 7) de domeingronden gelegen tussen de Koninklijke baan (N 34) en de Kapelstraat/Driftweg op grondgebied Bredene, De Haan (Vosseslag, Centrum, Vlissegem, Nieuwmunster en Wenduine); 8) de domeingronden op grondgebied De Haan (centrum), ten zuiden van de Koninklijke baan (N 34) die het Park /Duinbossen van De Haan uitmaken alsook de markt van De Haan; 9) de domeingronden op grondgebied De Haan (Wenduine), inbegrepen het Leopoldpark, het Albertpark en de Rotonde op de vooruitsprong van de zeedijk te Wenduine; 10) de Zandpanne op grondgebied De Haan (Nieuwmunster); 11) de gronden gelegen tussen de Koninklijke baan (N 34) en de Knokkestraat, vanaf de Parkstraat tot aan de Pastuurdijk te Knokke-Heist; 12) de zeewaartse duinzijde te Knokke-Heist, tot het meest oostelijk gelegen strandhoofd (nummer 22); 13) de droogstranden tussen de gemeentegrens Oostende/Bredene en de Nederlandse grens; 14) Jachthaven van Blankenberge: - glooiingen en wandelpaden rond de haven; - beplantingen op de terreinen van afdeling Kust ter hoogte van de loods; - groenzones rond de Spuikom; - groenzones aanliggend aan de westelijke toegang tot de jachthaven; - groenzones gelegen tussen N34, westelijke toegang jachthaven tot aan de duinen; - bloembakken havenplein; 15) Jachthaven van Zeebrugge: - groenzones langs Rederskaai; - groenzones langs Graaf-Jansdijk; - parkzone Visserskruis; - groenzones hoek Vismijnstraat / Kustlaan; - groenzones hoek Tijdokstraat / Kustlaan; - groenzone langs Kustlaan tussen Zeegeulstraat en Kielbankstraat; - groenzone langs Kielbankstraat; - bermen in Rederskaai; - verhardingen en taluds rond Prins Albert-dok en Tijdok; - bermen Zeegeulstraat; - berm en groenzone Evendijk Oost aan Zeesluisstraat en Isabellalaan;
Interne Kennung: AFD KUST-225.005
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112200 Bodenabtrag, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77312000 Unkrautjäten, 77312100 Unkrautvernichtung, 45233229 Instandhaltung von Seitenstreifen, 77314100 Anlegen von Rasen, 77315000 Saatarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AFD KUST-225.005 - 1
Beschreibung: De diensten omvatten in hoofdzaak: 1) Het uitvoeren van beheers- en onderhoudswerken aan de bestaande grasbermen, graslanden, groenzones en beplanting. 2) Het snoeien en vellen van bomen op het patrimonium van afdeling Kust. 3) Het herstellen van schadegevallen aan het groenpatrimonium (na ongevallen, storm). 4) De uitvoering van herstellingswerken na slijtage. 5) Beperkte (her)aanplantingswerken en het onderhoud van deze aanplantingen gedurende de waarborgperiode. 6) Het profileren van bermen door afgraving. 7) Het plaatsen en onderhouden van afsluitingen. 8) Het uitvoeren van regiewerken (vb. na stormschade, …) voor zover deze werken niet kunnen worden vergoed volgens de overige posten van het borderel en geen aannemingslast zijn. 9) Het plaatsen, instandhouden en verwijderen van alle reglementaire werfsignalisatie die nodig is voor de uitvoering van alle voormelde werken. 10) Alle leveringen en verrichtingen die nodig zijn voor het uitvoeren van deze werken. 11) Het verwijderen van alle afval dat afkomstig is van de uitgevoerde werken volgens de bepalingen van dit bestek. 12) In mindere (beperkte) mate het oprapen en verwijderen van zwerfvuil. 13) Onderhavige opdracht is opgesplitst in 2 percelen : Omschrijving van de te onderhouden elementen. Perceel 1: Volgende elementen van het kustgebied begrepen tussen de Franse grens en de gemeentegrens Oostende/Bredene 1) het droog strand tot de hoogwaterlijn te De Panne; 2) de duinen te Koksijde, inbegrepen Oostduinkerke a. R. Allemeeschlaan - Strandlaan: het droog strand tot HW-lijn; b. Strandlaan – Elisabethplein; c. Elisabethplein – Bettystraat: deels; d. Bettystraat – Kinderlaan: het droog strand tot HW-lijn; 3) de droogstranden tussen Nieuwpoort en de gemeentegrens Oostende/Bredene; 4) de zeeduinhelling te Nieuwpoort-Bad; 5) de duinen tussen de vuurtoren en het oosterstaketsel te Nieuwpoort: op heden in beheer bij aNB; 6) de domeinduinen op grondgebied Middelkerke: waarvan deels bij aNB/Natuurpunt; 7) de domeinduinen op grondgebied Oostende ten westen en ten oosten van de havengeul; (waarvan gedeeltelijk in erfpacht bij stad Oostende) 8) Jachthaven van Nieuwpoort begrepen tussen de N34/Ganzepoot; (Maritiem Park en Prins Mauritspark grotendeels in beheer van stad Nieuwpoort) 9) Jachthaven van Oostende: - groenzones ter hoogte van de Visserijsluis; - taluds Visserijdok; - omgeving van de Vuurtoren; - groenzone langs Nieuwe Werfkaai en Vismijnlaan; - taluds ter hoogte van de jachtclub RYCO; - omgeving van de Spuikom;
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: AFD KUST-225.005 - 2
Beschreibung: De diensten omvatten in hoofdzaak: 1) Het uitvoeren van beheers- en onderhoudswerken aan de bestaande grasbermen, graslanden, groenzones en beplanting. 2) Het snoeien en vellen van bomen op het patrimonium van afdeling Kust. 3) Het herstellen van schadegevallen aan het groenpatrimonium (na ongevallen, storm). 4) De uitvoering van herstellingswerken na slijtage. 5) Beperkte (her)aanplantingswerken en het onderhoud van deze aanplantingen gedurende de waarborgperiode. 6) Het profileren van bermen door afgraving. 7) Het plaatsen en onderhouden van afsluitingen. 8) Het uitvoeren van regiewerken (vb. na stormschade, …) voor zover deze werken niet kunnen worden vergoed volgens de overige posten van het borderel en geen aannemingslast zijn. 9) Het plaatsen, instandhouden en verwijderen van alle reglementaire werfsignalisatie die nodig is voor de uitvoering van alle voormelde werken. 10) Alle leveringen en verrichtingen die nodig zijn voor het uitvoeren van deze werken. 11) Het verwijderen van alle afval dat afkomstig is van de uitgevoerde werken volgens de bepalingen van dit bestek. 12) In mindere (beperkte) mate het oprapen en verwijderen van zwerfvuil. 13) Onderhavige opdracht is opgesplitst in 2 percelen : Omschrijving van de te onderhouden elementen Perceel 2: Volgende elementen van het kustgebied begrepen tussen de gemeentegrens Oostende/Bredene en de Nederlandse grens 1) de domeinduinen op grondgebied Bredene; 2) de domeinduinen op grondgebied De Haan inbegrepen Wenduine; 3) de domeinduinen op grondgebied Blankenberge; 4) de domeinduinen op grondgebied Brugge (Zeebrugge); 5) de domeinduinen op grondgebied Knokke-Heist; 6) de domeingronden op grondgebied Bredene in de omgeving van de Spuikom en de oevers van de NoordEde. 7) de domeingronden gelegen tussen de Koninklijke baan (N 34) en de Kapelstraat/Driftweg op grondgebied Bredene, De Haan (Vosseslag, Centrum, Vlissegem, Nieuwmunster en Wenduine); 8) de domeingronden op grondgebied De Haan (centrum), ten zuiden van de Koninklijke baan (N 34) die het Park /Duinbossen van De Haan uitmaken alsook de markt van De Haan; 9) de domeingronden op grondgebied De Haan (Wenduine), inbegrepen het Leopoldpark, het Albertpark en de Rotonde op de vooruitsprong van de zeedijk te Wenduine; 10) de Zandpanne op grondgebied De Haan (Nieuwmunster); 11) de gronden gelegen tussen de Koninklijke baan (N 34) en de Knokkestraat, vanaf de Parkstraat tot aan de Pastuurdijk te Knokke-Heist; 12) de zeewaartse duinzijde te Knokke-Heist, tot het meest oostelijk gelegen strandhoofd (nummer 22); 13) de droogstranden tussen de gemeentegrens Oostende/Bredene en de Nederlandse grens; 14) Jachthaven van Blankenberge: - glooiingen en wandelpaden rond de haven; - beplantingen op de terreinen van afdeling Kust ter hoogte van de loods; - groenzones rond de Spuikom; - groenzones aanliggend aan de westelijke toegang tot de jachthaven; - groenzones gelegen tussen N34, westelijke toegang jachthaven tot aan de duinen; - bloembakken havenplein; 15) Jachthaven van Zeebrugge: - groenzones langs Rederskaai; - groenzones langs Graaf-Jansdijk; - parkzone Visserskruis; - groenzones hoek Vismijnstraat / Kustlaan; - groenzones hoek Tijdokstraat / Kustlaan; - groenzone langs Kustlaan tussen Zeegeulstraat en Kielbankstraat; - groenzone langs Kielbankstraat; - bermen in Rederskaai; - verhardingen en taluds rond Prins Albert-dok en Tijdok; - bermen Zeegeulstraat; - berm en groenzone Evendijk Oost aan Zeesluisstraat en Isabellalaan;
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211300 Rodung, 45112200 Bodenabtrag, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77312000 Unkrautjäten, 77312100 Unkrautvernichtung, 45233229 Instandhaltung von Seitenstreifen, 77314100 Anlegen von Rasen, 77315000 Saatarbeiten, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 77341000 Baumschnitt
495650-2026 - Resultaat
België – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Groenonderhoud
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Groenonderhoud
Interne identificatiecode: AFD KUST-225.005
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 45112200 Afgraven van grond, 77211300 Rooien van bomen, 77211400 Vellen van bomen, 77211500 Onderhouden van bomen, 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid, 77312100 Onkruidverdelging, 45233229 Onderhoud van bermen, 77314100 Aanleggen van gazons, 77315000 Zaaiwerkzaamheden, 45233200 Diverse oppervlaktewerkzaamheden, 77340000 Snoeien van bomen en heggen, 77341000 Snoeien van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AFD KUST-225.005 - 1
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: AFD KUST-225.005 - 2
Interne identificatiecode: 2
Aanvullende classificatie (cpv): 77211300 Rooien van bomen, 45112200 Afgraven van grond, 77211400 Vellen van bomen, 77211500 Onderhouden van bomen, 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid, 77312100 Onkruidverdelging, 45233229 Onderhoud van bermen, 77314100 Aanleggen van gazons, 77315000 Zaaiwerkzaamheden, 77340000 Snoeien van bomen en heggen, 45233200 Diverse oppervlaktewerkzaamheden, 77341000 Snoeien van bomen