See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa narzędzi dydaktycznych wraz z opakowaniem dla doradców zawodowych niezbędnych do świadczenia poradnictwa indywidualnego i grupowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: zakup i dostawa narzędzi dydaktycznych dla doradców zawodowych niezbędnych do świadczenia poradnictwa indywidualnego i grupowego wraz z opakowaniem. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia, w skrócie: OPZ (każdorazowo, gdy Zamawiający posługuje się terminem OPZ, chodzi o załącznik nr 1 do SWZ).
Interne Kennung: DZ.26.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przedmiotem zamówienia jest: zakup i dostawa zakup i dostawa narzędzi dydaktycznych dla doradców zawodowych niezbędnych do świadczenia poradnictwa indywidualnego i grupowego wraz z opakowaniem. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia, w skrócie: OPZ (każdorazowo, gdy Zamawiający posługuje się terminem OPZ, chodzi o załącznik nr 1 do SWZ).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73430000 Test und Bewertung, 85312320 Beratungsdienste, 79634000 Berufsberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I: Zakup i dostawa gry polegającej na zbudowaniu wieży z klocków przy pomocy dźwigu do realizacji zajęć grupowych wraz z opakowaniem
Beschreibung: CZĘŚĆ I: Zakup i dostawa gry polegającej na zbudowaniu wieży z klocków przy pomocy dźwigu do realizacji zajęć grupowych wraz z opakowaniem - zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312320 Beratungsdienste, 73430000 Test und Bewertung, 79634000 Berufsberatung
Menge: 171 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II: Zakup i dostawa gry polegającej na stworzeniu konstrukcji sieci z kolorowych lin różnej długości do realizacji zajęć grupowych wraz z opakowaniem
Beschreibung: CZĘŚĆ II: Zakup i dostawa gry polegającej na stworzeniu konstrukcji sieci z kolorowych lin różnej długości do realizacji zajęć grupowych wraz z opakowaniem- zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: II
Menge: 29 Stück
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III: Zakup i dostawa gry polegającej na manipulowaniu planszą z labiryntem i kulkami do realizacji zajęć grupowych wraz z opakowaniem
Beschreibung: CZĘŚĆ III: Zakup i dostawa gry polegającej na manipulowaniu planszą z labiryntem i kulkami do realizacji zajęć grupowych wraz z opakowaniem - zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: III
Menge: 25 Stück
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ IV: Zakup i dostawa gry polegającej na stworzeniu konstrukcji z pojedynczych desek różnej długości do realizacji zajęć grupowych wraz z opakowaniem
Beschreibung: CZĘŚĆ IV: Zakup i dostawa gry polegającej na stworzeniu konstrukcji z pojedynczych desek różnej długości do realizacji zajęć grupowych wraz z opakowaniem- zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: IV
Menge: 31 Stück
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ V: Zakup i dostawa gry polegającej na budowie kostek (sześcianów) z klocków w kształcie litery T do realizacji zajęć grupowych wraz z opakowaniem
Beschreibung: CZĘŚĆ V: Zakup i dostawa gry polegającej na budowie kostek (sześcianów) z klocków w kształcie litery T do realizacji zajęć grupowych wraz z opakowaniem- zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: V
Menge: 87 Stück
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ VI: Zakup i dostawa gry planszowej z puzzlami odzwierciedlającej proces tworzenia nowych produktów do realizacji zajęć grupowych wraz z opakowaniem
Beschreibung: CZĘŚĆ VI: Zakup i dostawa gry planszowej z puzzlami odzwierciedlającej proces tworzenia nowych produktów do realizacji zajęć grupowych wraz z opakowaniem- zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: VI
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ VII: Zakup i dostawa komunikacyjnej gry karcianej do realizacji zajęć grupowych wraz z opakowaniem
Beschreibung: CZĘŚĆ VII: Zakup i dostawa komunikacyjnej gry karcianej do realizacji zajęć grupowych wraz z opakowaniem- zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: VII
Menge: 113 Stück
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ VIII: Zakup i dostawa zawodoznawczej gry karcianej do realizacji zajęć grupowych i indywidualnych wraz z opakowaniem
Beschreibung: CZĘŚĆ VIII: Zakup i dostawa zawodoznawczej gry karcianej do realizacji zajęć grupowych i indywidualnych wraz z opakowaniem- zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: VIII
Menge: 110 Stück
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ IX: Zakup i dostawa narzędzia typu komiks - tablice/arkusze z opowieściami graficznymi na temat pracy wraz z tablicami pytań do dyskusji, przeznaczonego do realizacji zajęć grupowych wraz z opakowaniem
Beschreibung: CZĘŚĆ IX: Zakup i dostawa narzędzia typu komiks - tablice/arkusze z opowieściami graficznymi na temat pracy wraz z tablicami pytań do dyskusji, przeznaczonego do realizacji zajęć grupowych wraz z opakowaniem - zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: IX
Menge: 111 Stück
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ X: Zakup i dostawa gry karcianej do odkrywania pasji, mocnych stron i potencjału, przeznaczonej do realizacji zajęć grupowych i indywidualnych wraz z opakowaniem
Beschreibung: CZĘŚĆ X: Zakup i dostawa gry karcianej do odkrywania pasji, mocnych stron i potencjału, przeznaczonej do realizacji zajęć grupowych i indywidualnych wraz z opakowaniem - zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: X
Menge: 138 Stück
Los: LOT-0011
Titel: CZĘŚĆ XI: Zakup i dostawa gry karcianej przedstawiającej zasady właściwego udzielania informacji zwrotnej, przeznaczonej do realizacji zajęć grupowych wraz z opakowaniem
Beschreibung: CZĘŚĆ XI: Zakup i dostawa gry karcianej przedstawiającej zasady właściwego udzielania informacji zwrotnej, przeznaczonej do realizacji zajęć grupowych wraz z opakowaniem - zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: XI
Los: LOT-0012
Titel: CZĘŚĆ XII: Zakup i dostawa gry karcianej przedstawiającej zasady właściwego udzielania informacji zwrotnej, przeznaczonej do realizacji zajęć grupowych wraz z opakowaniem
Beschreibung: CZĘŚĆ XII: Zakup i dostawa gry karcianej przedstawiającej zasady właściwego udzielania informacji zwrotnej, przeznaczonej do realizacji zajęć grupowych wraz z opakowaniem - zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: XII
Los: LOT-0013
Titel: CZĘŚĆ XIII: Zakup i dostawa gry karcianej przedstawiającej zasady właściwego udzielania informacji zwrotnej, przeznaczonej do realizacji zajęć grupowych wraz z opakowaniem
Beschreibung: CZĘŚĆ XIII: Zakup i dostawa gry karcianej przedstawiającej zasady właściwego udzielania informacji zwrotnej, przeznaczonej do realizacji zajęć grupowych wraz z opakowaniem - zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: XIII
Los: LOT-0014
Titel: CZĘŚĆ XIV: Zakup i dostawa indywidualnego badania skłonności zawodowych uczniów
Beschreibung: CZĘŚĆ XIV: Zakup i dostawa indywidualnego badania skłonności zawodowych uczniów - zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: XIV
Menge: 6 000 Stück