2. Verfahren
Verfahren
Titel: ”Usługa przeprowadzenia szkoleń grupowych dla personelu medycznego w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: ”Usługa przeprowadzenia szkoleń grupowych dla personelu medycznego w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej”. 2. Zamówienie jest związane z realizacją zadania projektowego nr 8, w ramach w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej” (numer projektu: FERS.04.15-IP.07-003/23). 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamówienie podzielone jest na cztery odrębne części: Część A obejmuje: woj. zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, Część B obejmuje: woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, łódzkie, mazowieckie, Część C obejmuje: woj. lubuskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, Część D obejmuje: woj. świętokrzyskie, małopolskie, lubelskie, podkarpackie. UWAGA WYKONAWCA MOŻE ZŁOŻYĆ OFERTĘ MAKSYMALNIE NA DWIE CZĘŚCI. 4. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 5. Sposób realizacji zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień na podstawie art. 305 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp
Interne Kennung: NFZ-BAG-SZP.251.59.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80511000 Ausbildung des Personals, 80560000 Ausbildung in Gesundheitsschutz und erster Hilfe, 55110000 Hotel-Übernachtungen, 80510000 Spezialausbildung, 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ”Usługa przeprowadzenia szkoleń grupowych dla personelu medycznego w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej”. część A
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: ”Usługa przeprowadzenia szkoleń grupowych dla personelu medycznego w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej”. 2. Zamówienie jest związane z realizacją zadania projektowego nr 8, w ramach w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej” (numer projektu: FERS.04.15-IP.07-003/23) . 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamówienie podzielone jest na cztery odrębne części: Część A obejmuje: woj. zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, UWAGA WYKONAWCA MOŻE ZŁOŻYĆ OFERTĘ MAKSYMALNIE NA DWIE CZĘŚCI. 4. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 5. Sposób realizacji zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień na podstawie art. 305 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp
Interne Kennung: część A
Los: LOT-0002
Titel: ”Usługa przeprowadzenia szkoleń grupowych dla personelu medycznego w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej”. część B
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: ”Usługa przeprowadzenia szkoleń grupowych dla personelu medycznego w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej”. 2. Zamówienie jest związane z realizacją zadania projektowego nr 8, w ramach w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej” (numer projektu: FERS.04.15-IP.07-003/23) . 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamówienie podzielone jest na cztery odrębne części: Część B obejmuje: woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, łódzkie, mazowieckie, UWAGA WYKONAWCA MOŻE ZŁOŻYĆ OFERTĘ MAKSYMALNIE NA DWIE CZĘŚCI. 4. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 5. Sposób realizacji zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień na podstawie art. 305 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp
Interne Kennung: część B
Los: LOT-0003
Titel: ”Usługa przeprowadzenia szkoleń grupowych dla personelu medycznego w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej”. część C
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: ”Usługa przeprowadzenia szkoleń grupowych dla personelu medycznego w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej”. 2. Zamówienie jest związane z realizacją zadania projektowego nr 8, w ramach w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej” (numer projektu: FERS.04.15-IP.07-003/23) . 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamówienie podzielone jest na cztery odrębne części: Część C obejmuje: woj. lubuskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, UWAGA WYKONAWCA MOŻE ZŁOŻYĆ OFERTĘ MAKSYMALNIE NA DWIE CZĘŚCI. 4. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 5. Sposób realizacji zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień na podstawie art. 305 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp
Interne Kennung: Część C
Los: LOT-0004
Titel: ”Usługa przeprowadzenia szkoleń grupowych dla personelu medycznego w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej”. część D
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: ”Usługa przeprowadzenia szkoleń grupowych dla personelu medycznego w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej”. 2. Zamówienie jest związane z realizacją zadania projektowego nr 8, w ramach w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej” (numer projektu: FERS.04.15-IP.07-003/23) . 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamówienie podzielone jest na cztery odrębne części: Część D obejmuje: woj. świętokrzyskie, małopolskie, lubelskie, podkarpackie. UWAGA WYKONAWCA MOŻE ZŁOŻYĆ OFERTĘ MAKSYMALNIE NA DWIE CZĘŚCI. 4. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 5. Sposób realizacji zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień na podstawie art. 305 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp
Interne Kennung: Część D