2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vízlikvidálási szolgáltatás 3 évre - 2026
Beschreibung: Vállalkozási keretszerződés a Magyar Földgáztároló Zrt. által üzemeltetett földgáztárolók vízlikvidálási szolgáltatásainak ellátására a közbeszerzési dokumentum műszaki tartalmának megfelelően 3 éves időtartamban - 2026
Interne Kennung: EKR001316892026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Közösségi rezsimben lefolytatott eljárást megindító felhívás előzetes közzétételével járó tárgyalásos közbeszerzési eljárás
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 76000000 Mit der Gewinnung von Erdöl und Erdgas verbundene Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: A Magyar Földgáztároló Zrt. részére a földgáztárolóknál ellátandó vízlikvidálási szolgáltatások: Vállalkozási keretszerződés a Magyar Földgáztároló Zrt. által üzemeltetett földgáztárolók részére vízlikvidálási (az üzemeltetés során kitermelt rétegvíz visszasajtolása az eredeti aquiferbe) szolgáltatás nyújtására a 2027. január 01-től 2029. december 31-ig terjedő időszakra. Az ellátandó feladat a Magyar Földgáztároló Zrt. által üzemeltetett földgáztárolók 247 db CH kútjainál képződő rétegvízre vonatkozik. Az egyes tárolókban évente kitermelésre kerülő rétegvíz mennyiségeit a következő táblázat tartalmazza: Zsanai Földgáztároló Hajdúszoboszlói Földgáztároló Pusztaedericsi Földgáztároló Kardoskúti Földgáztároló Várható éves maximális mennyiség 15.000 m3 10.000 m3 2.500 m3 600 m3 Várható napi maximális mennyiség 350 m3 150 m3 100 m3 10 m3 Várható maximális összes kitermelésre kerülő rétegvíz mennyisége: 84.300 m³ Ajánlatkérő a szerződés megkötését követően a teljes időszakra megrendeli a szolgáltatás ellátását. Ajánlatkérő a szerződés hatálya alatt az általa üzemeltetett földgáztárolókból kitermelt rétegvíz teljes mennyiségét átadja a nyertes ajánlattevő részére besajtolásra. A részletes műszaki tartalom és a szerződéses feltételek az ajánlattételi dokumentáció található. Keretösszeg: nettó 300.000.000, HUF A részletes műszaki tartalom a közbeszerzési dokumentum műszaki mellékletében kerül meghatározásra.
Interne Kennung: EKR001316892026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 76100000 Fachdienste für die Erdgasindustrie, 76110000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Erdgasgewinnung, 76200000 Fachdienste für die Erdölindustrie, 90733000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Wasserverschmutzung