See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka divadelní techniky do Centra experimentálního divadla, p.o. v roce 2026
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka divadelní techniky do Centra experimentálního divadla, p. o..
Interne Kennung: 8013
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31527260 Beleuchtungssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung, 38652120 Videoprojektoren, 31682230 Grafische Anzeigetafeln, 32342410 Akustische Ausrüstung, 32343000 Verstärker
5. Los
Los: LOT-0009
Titel: Souprava subwooferů, zesilovače a příslušenství
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka soupravy subwooferů, zesilovače a příslušenství.
Interne Kennung: Část 8
Haupteinstufung (cpv): 32342410 Akustische Ausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32343000 Verstärker
Los: LOT-0007
Titel: Titulkovací LED panel – komplet s příslušenstvím
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka titulkovacího LED panelu – komplet s příslušenstvím.
Interne Kennung: Část 6
Haupteinstufung (cpv): 31682230 Grafische Anzeigetafeln
Los: LOT-0006
Titel: Projektory s příslušenstvím
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka projektorů s příslušenstvím.
Interne Kennung: Část 5
Haupteinstufung (cpv): 38652120 Videoprojektoren
Los: LOT-0005
Titel: Mlhostroje s příslušenstvím
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka mlhostrojů s příslušenstvím.
Interne Kennung: Část 4
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Los: LOT-0004
Titel: 2x chytrá profilová LED světelná hlava
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka 2x chytré profilové LED světelné hlavy.
Interne Kennung: Část 3
Los: LOT-0008
Titel: LED svítidla s příslušenstvím
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka LED svítidel s příslušenstvím.
Interne Kennung: Část 7
Los: LOT-0003
Titel: Divadelní LED reflektory s RGBACL mícháním barev
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka divadelních LED reflektorů s RGBACL mícháním barev.
Interne Kennung: Část 2
Los: LOT-0010
Titel: Souprava odposlechů, zesilovačů a příslušenství
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka soupravy odposlechů, zesilovačů a příslušenství.
Interne Kennung: Část 9
Los: LOT-0002
Titel: Divadelní LED reflektory s RGBAL mícháním barev
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je divadelních LED reflektorů s RGBAL mícháním barev.
Interne Kennung: Část 1
Los: LOT-0011
Titel: Sada pohyblivých LED reflektorů
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka sady pohyblivých LED reflektorů.
Interne Kennung: Část 10