2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYMIANA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO W URZĘDZIE MIEJSKIM W PRZEMYŚLU WRAZ Z UNIFIKACJĄ ŚRODOWISKA PRACY I PODNIESIENIEM POZIOMU BEZPIECZEŃSTWA IT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych, monitorów oraz laptopów biurowych wraz z systemem operacyjnym i oprogramowaniem biurowym.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48620000 Betriebssysteme, 48310000 Dokumentenerstellungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1) 278 komputerów stacjonarnych ze zintegrowaną kartą graficzną; 2) 2 komputerów stacjonarnych z dedykowaną kartą graficzną; 3) 278 monitorów biurowych do komputerów z pkt 1; 4) 2 monitorów biurowych do komputerów z pkt 2; 5) 18 laptopów biurowych (pamięć RAM: 16GB); 6) 2 laptopów biurowych (pamięć RAM: 32GB); 7) 300 sztuk oprogramowania biurowego. 2. Zamawiający wymaga, aby dostarczony sprzęt komputerowy, monitory, laptopy oraz oprogramowanie biurowe były zaprojektowane i wykonane zgodnie z zasadami uniwersalnego projektowania, umożliwiając korzystanie z nich przez wszystkich użytkowników, w tym osoby z niepełnosprawnościami: 1) sprzęt komputerowy i monitory muszą zapewniać: a) możliwość podłączenia urządzeń wspomagających (np. klawiatur ergonomicznych, myszy trackball, urządzeń typu switch, czytników ekranowych), b) czytelne oznaczenia portów i elementów sterujących, c) łatwy dostęp do gniazd bez konieczności użycia siły, d) regulację wysokości, kąta nachylenia i obrotu ekranu, e) spełnienie wymagań ergonomicznych potwierdzonych certyfikatem TCO lub równoważnym; 2) laptopy muszą posiadać: a) matowe ekrany o wysokim kontraście i szerokich kątach widzenia, b) podświetlaną klawiaturę, c) możliwość obsługi funkcji systemowych z poziomu klawiatury (bez użycia myszy), d) zgodność z technologiami asystującymi (czytniki ekranu, lupy ekranowe, sterowanie głosem); 3) system operacyjny i oprogramowanie biurowe muszą: a) umożliwiać zmianę kontrastu, rozmiaru czcionki i elementów interfejsu, b) być kompatybilne z technologiami wspomagającymi (NVDA, JAWS, ZoomText, Dragon NaturallySpeaking lub równoważne), c) zapewniać pełną obsługę z poziomu klawiatury, d) umożliwiać tworzenie i odczyt dokumentów zgodnych ze standardem WCAG 2.1 AA w zakresie dostępności cyfrowej; 4) dokumentacja użytkownika musi być dostępna: a) w formie elektronicznej w formacie umożliwiającym odczyt przez czytniki ekranu (PDF/UA lub HTML), b) w wersji drukowanej przygotowanej w sposób czytelny (czcionka bezszeryfowa, kontrast min. 70%, rozmiar ≥ 12 pkt); 5) Wykonawca zobowiązany jest zapewnić, że wszystkie dostarczone urządzenia i oprogramowanie będą zgodne z zasadami dostępności określonymi w ustawie z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami oraz w rozporządzeniu w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności; 6) w okresie gwarancji Wykonawca zapewni wsparcie techniczne również w zakresie konfiguracji funkcji ułatwień dostępu (np. powiększenie ekranu, kontrast, sterowanie głosem). Urządzenia zastępcze dostarczane w ramach gwarancji muszą posiadać równoważne funkcje dostępności.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w niniejszym postępowaniu nie przewiduje wznowień ani opcji.