495727-2026 - Ergebnis
Tschechien – Schienenfahrzeuge – Rámcová dohoda na dodání duálních lokomotiv pro traťovou službu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na dodání duálních lokomotiv pro traťovou službu
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je uzavření (i) rámcové dohody podle § 131 Zákona mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem (dále jen „Rámcová dohoda“). Předmětem Rámcové dohody je úprava postupu při uzavírání dílčích kupních smluv (dále jen „Kupní smlouvy“ nebo jednotlivě „Kupní smlouva“) (i) na výrobu a dodávky až 30 (slovy: třiceti) ks duálních lokomotiv pro napájení z trolejového vedení a pro pohon alternativní (diesel, baterie, případně jiný druh), plně způsobilých k provozu (maximální rychlostí minimálně 140 km/h (160 km/h v závislé trakci) na železničních tratích rozchodu 1 435 mm na území České republiky a Slovenska včetně možnosti zajíždění do první pohraniční stanice přilehlých států, případně v opci určení pro provoz v Polsku, Rakousku a Německu (dále jen „Lokomotivy“ nebo samostatně „Lokomotiva“) Součástí dodávky lokomotiv jsou náhradní díly prvního vybavení a HW a SW vybavení pro stahování dat a diagnostiku Lokomotivy. Lokomotiva je určena přednostně k vedení vlaků osobní dopravy, současně však musí umožňovat vedení nákladních vlaků, případně speciálních tažených vozidel, jako jsou např. měřící vozy, včetně všech povolení, schválení, souhlasů a registrací („registrací“ se v textu této zadávací dokumentace rozumí veškeré registrace mající charakter obdobný povolení, schválení či souhlasu), jež jsou dle legislativy platné ke dni předání příslušné Lokomotivy zadavateli nezbytné k provozu a používání dodávaných Lokomotiv, a které umožní zadavateli řádně a bez omezení provozovat a používat Lokomotivy na území České republiky a Slovenska, v opci na území Polska, Rakouska a Německa a dále včetně technické dokumentace náležející k příslušným Lokomotivám v rozsahu stanoveném v Rámcové dohodě a v příslušné Kupní smlouvě; a/nebo (i) dodávky náhradních dílů a konstrukčních celků výměnného systému („náhradní díly výměnného systému“).
Interne Kennung56961/2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34620000 Schienenfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34631000 Teile für Lokomotiven oder rollendes Material