2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hotel Jezerka s.r.o. – energetická opatření – dodávky
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je provedení dodávek a prací, jejichž hlavním účelem je tepelně technické zhodnocení objektu - rekonstrukce způsobu vytápění objektu a ohřevu teplé užitkové vody včetně dodávky tepelného čerpadla, elektrokotle a vystrojení kotelny, doplnění a rekonstrukce způsobu větrání a úpravy vzduchu včetně výměny VZT, odvlhčovačů a doplnění klimatizací, vystrojení nové strojovny technologie vnitřního bazénu a vířivky, instalace FVE.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 42512300 Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 42160000 Kesselanlagen, 39715000 Warmwasserbereiter und Heizung für Gebäude; Sanitäreinrichtungen, 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen, 43324100 Einrichtungen für Schwimmbecken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – FVE
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je provedení dodávek a prací, jejichž hlavním účelem je tepelně technické zhodnocení objektu - instalace FVE.
Interne Kennung: Část 1 – FVE
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage
Los: LOT-0004
Titel: Část 4 – Technologie bazénu
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je provedení dodávek a prací, jejichž hlavním účelem je tepelně technické zhodnocení objektu - vystrojení nové strojovny technologie vnitřního bazénu a vířivky.
Interne Kennung: Část 4 – Technologie bazénu
Haupteinstufung (cpv): 43324100 Einrichtungen für Schwimmbecken
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 – Vzduchotechnika a chlazení
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je provedení dodávek a prací, jejichž hlavním účelem je tepelně technické zhodnocení objektu - doplnění a rekonstrukce způsobu větrání a úpravy vzduchu včetně výměny VZT, odvlhčovačů a doplnění klimatizací.
Interne Kennung: Část 3 – Vzduchotechnika a chlazení
Haupteinstufung (cpv): 42512300 Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42160000 Kesselanlagen, 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – Vytápění
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je provedení dodávek a prací, jejichž hlavním účelem je tepelně technické zhodnocení objektu - rekonstrukce způsobu vytápění objektu a ohřevu teplé užitkové vody včetně dodávky tepelného čerpadla, elektrokotle a vystrojení kotelny.
Interne Kennung: Část 2 – Vytápění
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39715000 Warmwasserbereiter und Heizung für Gebäude; Sanitäreinrichtungen