495742-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – 73.2026 Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 73.2026 Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przedmiot zamówienia został podzielony na 8 części, osobno ocenianych i obejmuje następujące pozycje: Część 1 1) Kuwety poliwęglanowe do pomiaru potencjału ZETA nr kat. DTS1070 lub równoważne – 2 opakowania (Z-2513/293/26), 2) Kwadratowe kuwety polistyrenowe 12 mm nr kat. DTS0012 lub równoważne – 3 opakowania (Z-2513/293/26).   Część 2 Strzykawka mikrolitrowa Hamilton pojemność 5 ml nr kat. 617-81530 lub równoważne – 1 sztuka (Z-2513/297/26). Część 3 Pipetor Sunlab SU1730 pojemność 0,1-100 ml nr kat. D-8730 lub równoważny – 1 sztuka (Z-2513/298/26). Część 4 1) Tuby NMR o średnicy 5 mm nr kat. Z562769-5EA lub równoważne – 4 opakowania (Z-2513/299/26), 2) Statyw polipropylenowy do probówek do NMR nr kat. Z118257-1EA lub równoważny – 1 sztuka (Z-2513/299/26). Część 5 Uchwyt na dwie szalki Petriego o średnicy 35 mm firmy Evos nr kat. AMEPVH030 lub równoważny – 1 opakowanie (Z-2513/300/26), Część 6 Płytki 96-dołkowe Nunc-ImmunoTM MicroWell op. 50 szt. nr kat. 137101 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/302/26). Część 7 Płytki 96-dołkowe Corning® 96 Well Black Polystyrene Microplate nr kat. CLS3603-48EA lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/303/26). Część 8 Kuwety fluorescencyjne Hellma® fluorescence cuvettes, standard cells, Macro nr kat. Z600172 lub równoważne – 4 sztuki (Z-2513/304/26).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W związku z tym. że składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1, Zamawiający zgodnie z art. 138 ust. 4 Prawa zamówień publicznych może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego - część 1
Beschreibung: 1) Kuwety poliwęglanowe do pomiaru potencjału ZETA nr kat. DTS1070 lub równoważne – 2 opakowania (Z-2513/293/26), 2) Kwadratowe kuwety polistyrenowe 12 mm nr kat. DTS0012 lub równoważne – 3 opakowania (Z-2513/293/26).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego - część 2
Beschreibung: Strzykawka mikrolitrowa Hamilton pojemność 5 ml nr kat. 617-81530 lub równoważne – 1 sztuka (Z-2513/297/26).
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego - część 3
Beschreibung: Pipetor Sunlab SU1730 pojemność 0,1-100 ml nr kat. D-8730 lub równoważny – 1 sztuka (Z-2513/298/26).
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego - część 4
Beschreibung: 1) Tuby NMR o średnicy 5 mm nr kat. Z562769-5EA lub równoważne – 4 opakowania (Z-2513/299/26), 2) Statyw polipropylenowy do probówek do NMR nr kat. Z118257-1EA lub równoważny – 1 sztuka (Z-2513/299/26).
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego - część 5
Beschreibung: Uchwyt na dwie szalki Petriego o średnicy 35 mm firmy Evos nr kat. AMEPVH030 lub równoważny – 1 opakowanie (Z-2513/300/26),
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego - część 6
Beschreibung: Płytki 96-dołkowe Nunc-ImmunoTM MicroWell op. 50 szt. nr kat. 137101 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/302/26).
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego - część 7
Beschreibung: Płytki 96-dołkowe Corning® 96 Well Black Polystyrene Microplate nr kat. CLS3603-48EA lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/303/26).
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego - część 8
Beschreibung: Kuwety fluorescencyjne Hellma® fluorescence cuvettes, standard cells, Macro nr kat. Z600172 lub równoważne – 4 sztuki (Z-2513/304/26).