See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afsluiten van de volgende verzekeringsopdrachten: Personenverzekeringen, Verzekeringen Materiële Schade, Aansprakelijkheid en Auto voor gemeente, OCMW en Autonoom Gemeentebedrijf Asse
Beschreibung: Het afsluiten van de verzekeringspolissen Personen, Materiële Schade, Aansprakelijkheid en Auto voor gemeente, OCMW en Autonoom Gemeentebedrijf Asse.
Interne Kennung: PPP079-2365/6160/2026/075
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Personenverzekeringen
Beschreibung: Perceel 1: Personenverzekeringen
Interne Kennung: 2026/075_1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Verzekeringen Materiële Schade
Beschreibung: Perceel 2: Verzekeringen Materiële Schade
Interne Kennung: 2026/075 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Verzekeringen Aansprakelijkheid
Beschreibung: De polissen worden afgesloten voor een duurtijd van 1 jaar met verlenging van opeenvolgende periodes van 1 jaar, met een totale duurtijd van 6 jaar. Deze verlengde maximale duurtijd wordt als volgt gemotiveerd: De regels van goed en behoorlijk bestuur dienen steeds in acht te worden genomen bij het voeren van een overheidsopdracht. Voor het voeren van een deugdelijke plaatsingsprocedure is een grote zorgvuldigheid en inzet van middelen nodig. De plaatsingsprocedure vereist het grondig screenen van de verzekeringstechnische behoeften, het doen van beleidskeuzes, risicobeheersing, het opstellen van de opdrachtdocumenten (waaronder selectieleidraad, bestek,…), de analyse van de kandidaatstellingen, het nemen van de selectiebeslissing, de analyse van de offertes, het voeren van onderhandelingen, het nemen van gunningsbeslissingen en het implementeren van de genomen gunningsbeslissingen. Wetswijzigingen en fundamentele wijzigingen in de (her)verzekeringsmarkt vergen een grote stabiliteit en continuïteit in de verzekeringsoplossing die de aanbestedende overheid beoogt met de opdracht. De verzekeringsmarkt is bereid om zich te engageren voor een periode van 6 jaar op voorwaarde dat er uitstapmogelijkheden worden voorzien.
Interne Kennung: 2026/075 3_3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Verzekeringen Auto
Beschreibung: Perceel 4: Verzekeringen Auto
Interne Kennung: 2026/075 4_4