2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nisko i wysokociśnieniowego analizatora termograwimetrycznego sprzężonego ze spektrometrem mas wraz z oprogramowaniem (TG-MS) w ramach projektu „Modernizacja laboratoriów technologii i analizy termicznej polimerów”
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego (nieużywanego) i wolnego od wad prawnych i fizycznych nisko i wysokociśnieniowego analizatora termograwimetrycznego sprzężonego ze spektrometrem mas wraz z oprogramowaniem (TG-MS) w ramach projektu „Modernizacja laboratoriów technologii i analizy termicznej polimerów”. 2. Opis minimalnych wymagań technicznych (parametrów technicznych, jakościowych) i innego rodzaju właściwości przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej (tzw. Opis techniczno-zakresowy przedmiotu dostawy) - podaje załącznik nr 2 SWZ.
Interne Kennung: ZP/WTiICh/691/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001