See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów i sprzętu medycznego jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów i sprzętu medycznego jednorazowego użytku, którego szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 762116-2025
Interne Kennung: EZ/215/49/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, wyznaczając termin składania ofert, skorzystał z dyspozycji art. 138 ust 2 pkt. 1) ustawy PZP, gdyż opublikowano wstępne ogłoszenie informacyjne, o którym mowa w art. 89, zawierające wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na zwiększeniu ilości przedmiotu zamówienia w stosunku do zamówienia podstawowego. Ilość zamówienia w ramach prawa opcji podano w załączniku Nr 2 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia – Formularze cenowe). Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym przez niego zakresie.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet 37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet 38
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet 39
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet 40
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet 41
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet 42
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet 43
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet 44
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet 45
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet 46
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet 47
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet 48
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet 49
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet 50
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet 51
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet 52
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet 53
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet 54
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet 55
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet 56
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet 57
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet 58
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet 59
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet 60
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet 61
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet 62
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet 63
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet 64
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet 65
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet 66
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet 67
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet 68
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet 69
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet 70
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet 71
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet 72
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet 73
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet 74
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet 75
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet 76
Los: LOT-0077
Titel: Pakiet 77
Los: LOT-0078
Titel: Pakiet 78
Los: LOT-0079
Titel: Pakiet 79
Los: LOT-0080
Titel: Pakiet 80
Los: LOT-0081
Titel: Pakiet 81
Los: LOT-0082
Titel: Pakiet 82
Los: LOT-0083
Titel: Pakiet 83
Los: LOT-0084
Titel: Pakiet 84
Los: LOT-0085
Titel: Pakiet 85
Los: LOT-0086
Titel: Pakiet 86
Los: LOT-0087
Titel: Pakiet 87
Los: LOT-0088
Titel: Pakiet 88
Los: LOT-0089
Titel: Pakiet 89
Los: LOT-0090
Titel: Pakiet 90
Los: LOT-0091
Titel: Pakiet 91
Los: LOT-0092
Titel: Pakiet 92
Los: LOT-0093
Titel: Pakiet 93
Los: LOT-0094
Titel: Pakiet 94
Los: LOT-0095
Titel: Pakiet 95
Los: LOT-0096
Titel: Pakiet 96
Los: LOT-0097
Titel: Pakiet 97
Los: LOT-0098
Titel: Pakiet 98