See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poslovni najem novih osebnih vozil (OVN), lahkih dostavnih tovornih vozil (LDVN) in novih srednje dostavnih tovornih vozil (SDVN) za obdobje 48 mesecev
Beschreibung: Poslovni najem novih osebnih vozil (OVN), lahkih dostavnih tovornih vozil (LDVN) in novih srednje dostavnih tovornih vozil (SDVN) za obdobje 48 mesecev
Interne Kennung: JN-76510
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Poslovni najem LDVN (60.000 km)
Beschreibung: Poslovni najem LDVN (60.000 km)
Interne Kennung: 509969
Los: LOT-0002
Titel: Poslovni najem LDVN (70.000 km)
Beschreibung: Poslovni najem LDVN (70.000 km)
Interne Kennung: 509970
Los: LOT-0003
Titel: Poslovni najem LDVN (80.000 km)
Beschreibung: Poslovni najem LDVN (80.000 km)
Interne Kennung: 509971
Los: LOT-0004
Titel: Poslovni najem LDVN (90.000 km)
Beschreibung: Poslovni najem LDVN (90.000 km)
Interne Kennung: 509972
Los: LOT-0005
Titel: Poslovni najem LDVN (110.00 km)
Beschreibung: Poslovni najem LDVN (110.00 km)
Interne Kennung: 509973
Los: LOT-0006
Titel: Poslovni najem LDVN MAXI (70.000 km)
Beschreibung: Poslovni najem LDVN MAXI (70.000 km)
Interne Kennung: 509974
Los: LOT-0007
Titel: Poslovni najem LDVN MAXI (80.000 km)
Beschreibung: Poslovni najem LDVN MAXI (80.000 km)
Interne Kennung: 509975
Los: LOT-0008
Titel: Poslovni najem LDVN MAXI (100.000 km)
Beschreibung: Poslovni najem LDVN MAXI (100.000 km)
Interne Kennung: 509976
Los: LOT-0009
Titel: Poslovni najem LDVN 4x4 (70.000 km)
Beschreibung: Poslovni najem LDVN 4x4 (70.000 km)
Interne Kennung: 509977
Los: LOT-0010
Titel: Poslovni najem LDVN 4x4 (80.000 km)
Beschreibung: Poslovni najem LDVN 4x4 (80.000 km)
Interne Kennung: 509978
Los: LOT-0011
Titel: Poslovni najem LDVN 4x4 (100.000 km)
Beschreibung: Poslovni najem LDVN 4x4 (100.000 km)
Interne Kennung: 509979
Los: LOT-0012
Titel: Poslovni najem LDVN 4x4 (110.000 km)
Beschreibung: Poslovni najem LDVN 4x4 (110.000 km)
Interne Kennung: 509980
Los: LOT-0013
Titel: Poslovni najem SDVN 3/1-T (100.000 km)
Beschreibung: Poslovni najem SDVN 3/1-T (100.00 km)
Interne Kennung: 509981
Los: LOT-0014
Titel: Poslovni najem SDVN 3/1 (70.000 km)
Beschreibung: Poslovni najem SDVN 3/1 (70.000 km)
Interne Kennung: 509982
Los: LOT-0015
Titel: Poslovni najem SDVN 3/1 (80.000 km)
Beschreibung: Poslovni najem SDVN 3/1 (80.000 km)
Interne Kennung: 509983
Los: LOT-0016
Titel: Poslovni najem SDVN 3/1 (100.000 km)
Beschreibung: Poslovni najem SDVN 3/1 (100.000 km)
Interne Kennung: 509984
Los: LOT-0017
Titel: Poslovni najem SDVN 3/1 (120.000 km)
Beschreibung: Poslovni najem SDVN 3/1 (120.000 km)
Interne Kennung: 509985
Los: LOT-0018
Titel: Poslovni najem SDVN 3/1 (130.000 km)
Beschreibung: Poslovni najem SDVN 3/1 (130.000 km)
Interne Kennung: 509986
Los: LOT-0019
Titel: Poslovni najem SDVN 3/1 (160.000 km)
Beschreibung: Poslovni najem SDVN 3/1 (160.000 km)
Interne Kennung: 509987
Los: LOT-0020
Titel: Poslovni najem SDVN 3/1 (230.000 km)
Beschreibung: Poslovni najem SDVN 3/1 (230.000 km)
Interne Kennung: 509988
Los: LOT-0021
Titel: Poslovni najem SDVN 4/1 (90.000 km)
Beschreibung: Poslovni najem SDVN 4/1 (90.000 km)
Interne Kennung: 509989
Los: LOT-0022
Titel: Poslovni najem SDVN 4/1 (140.000 km)
Beschreibung: Poslovni najem SDVN 4/1 (140.000 km)
Interne Kennung: 509990
Los: LOT-0023
Titel: Poslovni najem SDVN 4/2 (70.000 km)
Beschreibung: Poslovni najem SDVN 4/2 (70.000 km)
Interne Kennung: 509991
Los: LOT-0024
Titel: Poslovni najem SDVN 4/2 (90.000 km)
Beschreibung: Poslovni najem SDVN 4/2 (90.000 km)
Interne Kennung: 509992
Los: LOT-0025
Titel: Poslovni najem SDVN 4/2 (120.000 km)
Beschreibung: Poslovni najem SDVN 4/2 (120.000 km)
Interne Kennung: 509993
Los: LOT-0026
Titel: Poslovni najem OVN 2 (90.000 km)
Beschreibung: Poslovni najem OVN 2 (90.000 km)
Interne Kennung: 509994
Los: LOT-0027
Titel: Poslovni najem OVN 2 (110.000 km)
Beschreibung: Poslovni najem OVN 2 (110.000 km)
Interne Kennung: 509995
Los: LOT-0028
Titel: Poslovni najem OVN 2 (120.000 km)
Beschreibung: Poslovni najem OVN 2 (120.000 km)
Interne Kennung: 509996
Los: LOT-0029
Titel: Poslovni najem OVN 2 (130.000 km)
Beschreibung: Poslovni najem OVN 2 (130.000 km)
Interne Kennung: 509997