See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wdrożenie e-usług w Szpitalu Wojewódzkim w Suwałkach - etap 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa laptopów dla Szpitala Wojewódzkiego im. dr Ludwika Rydygiera w Suwałkach w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 9 do SWZ oraz o parametrach wskazanych w załączniku nr 5 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 210865-2026
Interne Kennung: 26/PN/MN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wdrożenie e-usług w Szpitalu Wojewódzkim w Suwałkach
Beschreibung: Przedmiotem zamówenia jest dostawa laptopów w ilości szt. 6 dla Szpitala Wojewódzkiego imm. dr Ludwika Rydygiera w Suwałkach