See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja dwutorowej linii 110kV relacji Siersza - Elektrorafinacja - Trzebinia i Siersza - Trzebinia
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest modernizacja dwutorowej linii 110kV relacji Siersza - Elektrorafinacja - Trzebinia i Siersza - Trzebinia. Szczegółowy opis znajduje się w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 249512-2025
Interne Kennung: PZP/TD-OBD/00897/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 PZP, tj. dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest modernizacja dwutorowej linii 110kV relacji Siersza - Elektrorafinacja - Trzebinia i Siersza - Trzebinia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.