2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mootorikütuse ost
Beschreibung: Riigihanke esemeks on mootorikütuste ostmine. Tehniline kirjeldus on esitatud RHADi lisades 1 ja 2. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312035-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin, 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mootorikütuse ja pakutavate kaupade ja teenuste ostmine tanklast
Beschreibung: Bensiini ja diislikütuse ostmine jaemüügi korras tanklast ning vajadusel ka tanklates pakutavate kaupade ja teenuste ostmine. Raamlepingu eeldatav jõustumise aeg osas 1 on 07.09.2026. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312035-0001
Los: LOT-0002
Titel: Abilaevastiku ja seadmete varustamine mootorikütusega ASi Tallinna Sadam sadamates
Beschreibung: Abilaevastiku ja seadmete varustamine bensiini- ja diislikütusega Muuga sadamas, Vanasadamas ja vajadusel Paldiski Lõunasadamas. Raamlepingu eeldatav jõustumise aeg on 01.12.2026. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312035-0002