See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky prvků městského mobiliáře – uliční vybavení - IV/2025
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS je zajištění dodávek městského mobiliáře v souladu s katalogem Nový mobiliář pro Prahu (červen 2020), vypracovaným spol. Artěl, spol. s r.o. / studio Olgoj Chorchoj, Libeňský ostrov 1555, 180 00 Praha 8. (Příloha č. 3 ZD). Zadavatel si vyhradil možnost poptávat i další prvky městského mobiliáře neupravené tímto katalogem, ale splňující obdobnou funkci, jako prvky obsažené v katalogu.
Vorherige Bekanntmachung: 8976-2022
Interne Kennung: Dynamický nákupní systém na dodávky prvků městského mobiliáře – uliční vybavení - IV/2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Cílem zavedení DNS je disponovat okruhem dodavatelů, kteří budou schopni v reakci na aktuální potřeby Zadavatele plnit předmět dílčích veřejných zakázek v průběhu doby zavedení DNS. Dílčími veřejnými zakázkami zadávanými v DNS budou Zadavateli flexibilním a administrativně méně náročným procesem zajišťovány dodávky městského mobiliáře.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928400 Stadtmobiliar
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 39113300 Sitzbänke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Přístřešek na jízdní kola - 11ks“ (Cyklomobiliář 2022, č. akce 2950238)
Beschreibung: Přístřešek na jízdní kola - 11ks
Interne Kennung: Přístřešek na jízdní kola - 11ks“ (Cyklomobiliář 2022, č. akce 2950238)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928400 Stadtmobiliar
Los: LOT-0002
Titel: Plastová vložka – nádoba beton. odpadkového koše
Beschreibung: Plastová vložka – nádoba beton. odpadkového koše
Interne Kennung: Plastová vložka – nádoba beton. odpadkového koše