See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji dla systemu HIS AMMS oraz ERP Infomedica wraz z wdrożeniem i nadzorem autorskim przez okres 36 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji dla systemu HIS AMMS oraz ERP Infomedica wraz z wdrożeniem i nadzorem autorskim przez okres 36 miesięcy Zadanie Nr 1 – dostawa licencji na funkcjonalność AMMS EDM umożliwiającą zasilanie systemu P1 wraz z wdrożeniem i nadzorem autorskim przez okres 36 miesięcy Zadanie nr 2 – dostawa licencji na interfejs integracyjny systemu HIS AMMS z Platformą Usług Inteligentnych CeZ wraz z wdrożeniem i nadzorem autorskim przez okres 36 miesięcy Zadanie Nr 3 – dostawa licencji na aplikację Pulpity Zarządcze dla systemu HIS AMMS oraz ERP Infomedica wraz z wdrożeniem i nadzorem autorskim przez okres 36 miesięcy Zadanie Nr 4 – dostawa licencji rozszerzenia katalogu EDM o nowe wzory formularzy w systemie HIS AMMS wraz z wdrożeniem i nadzorem autorskim przez okres 36 miesięcy
Vorherige Bekanntmachung: 836443-2025
Interne Kennung: W.Sz.Z:TZ-280-140/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79121100 Software-Urheberrechtsberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie Nr 1 – dostawa licencji na funkcjonalność AMMS EDM umożliwiającą zasilanie systemu P1 wraz z wdrożeniem i nadzorem autorskim przez okres 36 miesięcy
Beschreibung: 1.1. Wzór specyfikacji asortymentowo-cenowej przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2/1 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty na etapie jej składania. 1.2. Opis przedmiotu zamówienia w zakresie wymaganych licencji, określa Załącznik Nr 3/1 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty na etapie jej składania.
Interne Kennung: Zadanie Nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – dostawa licencji na interfejs integracyjny systemu HIS AMMS z Platformą Usług Inteligentnych CeZ wraz z wdrożeniem i nadzorem autorskim przez okres 36 miesięcy
Beschreibung: 1.1. Wzór specyfikacji asortymentowo-cenowej przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2/2 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty na etapie jej składania. 1.2. Opis przedmiotu zamówienia w zakresie wymaganych licencji, określa Załącznik Nr 3/2 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty na etapie jej składania.
Interne Kennung: Zadanie Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie Nr 3 – dostawa licencji na aplikację Pulpity Zarządcze dla systemu HIS AMMS oraz ERP Infomedica wraz z wdrożeniem i nadzorem autorskim przez okres 36 miesięcy
Beschreibung: 1.1. Wzór specyfikacji asortymentowo-cenowej przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2/3 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty na etapie jej składania. 1.2. Opis przedmiotu zamówienia w zakresie wymaganych licencji, określa Załącznik Nr 3/3 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty na etapie jej składania.
Interne Kennung: Zadanie Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie Nr 4 – dostawa licencji rozszerzenia katalogu EDM o nowe wzory formularzy w systemie HIS AMMS wraz z wdrożeniem i nadzorem autorskim przez okres 36 miesięcy
Beschreibung: 1.1. Wzór specyfikacji asortymentowo-cenowej przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 2/4 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty na etapie jej składania. 1.2. Opis przedmiotu zamówienia w zakresie wymaganych licencji, określa Załącznik Nr 3/4 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty na etapie jej składania.
Interne Kennung: Zadanie Nr 4