2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bedrijfskleding, pbm's en schoeisel
Beschreibung: Procedure Aanbesteding middels de Europese openbare procedure conform de (gewijzigde) aanbestedingswet 2012. Opdrachtgever De opdrachtgever bij deze aanbesteding is de Gemeente Breda. Voor meer informatie over de Gemeente Breda verwijzen wij u naar de website van de gemeente: www.breda.nl. Opdracht De opdracht betreft het leveren van bedrijfskleding, pbm's en schoeisel. Percelen Deze opdracht is verdeeld in de volgende percelen: Perceel 1 Werk- en veiligheidskleding , PBM en werkschoenen; Perceel 2 Uniformkleding en schoenen. Doel Het doel van deze aanbesteding is om voor de levering van bedrijfskleding, pbm's en schoeisel per perceel een raamovereenkomst te sluiten met een looptijd van 2 jaar met als ingangsdatum 1 april 2025 . De opdrachtgever heeft eenzijdig het recht deze vijf (5) maal met één (1) jaar te verlengen. De besluitvorming ten aanzien van deze verlenging(en) geschiedt op basis van evaluatie van de geleverde prestatie en dienstverlening. Voor deze aanbesteding is gekozen voor een langere looptijd van het contract om circulaire initiatieven een kans te geven. De gemeente Breda wil op een flexibele, betrouwbare, duurzame, uniforme en herkenbare manier haar diensten bieden aan de Bredase burger. In dit kader verwacht zij dat de uitstraling van de bedrijfskleding ook deze onderwerpen bewerkstelligd. Gemeente Breda wil dat er een ontwikkelingstraject ingezet kan worden in de verduurzaming van het kledingassortiment. Het toepassen van duurzame materialen en hergebruik van grondstoffen in de producten wordt gestimuleerd. Maximale contractwaarde De maximale opdrachtwaarde in het kader van deze raamovereenkomst wordt gesteld op: Perceel 1 Werk- en veiligheidskleding , PBM en werkschoenen €xxx Perceel 2 Uniformkleding en schoenen €xxx Bezien over de looptijd van de overeenkomst, inclusief verlengingsopties. Aan het genoemde bedrag kunnen geen rechten worden ontleend. Voor opdrachtgever geldt geen afnameverplichting. Mocht gedurende de looptijd van de raamovereenkomst de maximale opdrachtwaarde worden overschreden dan kan de raamovereenkomst (eerder) worden beëindigd. Mercell Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online worden afgehandeld via het Mercell platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten.
Interne Kennung: M2402 5277-1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18222000 Firmenkleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18143000 Schutzkleidung, 18800000 Schuhwerk
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Werk- en veiligheidskleding , pbm's en schoeisel
Beschreibung: Procedure Aanbesteding middels de Europese openbare procedure conform de (gewijzigde) aanbestedingswet 2012. Opdrachtgever De opdrachtgever bij deze aanbesteding is de Gemeente Breda. Voor meer informatie over de Gemeente Breda verwijzen wij u naar de website van de gemeente: www.breda.nl. Opdracht De opdracht betreft het leveren van bedrijfskleding, pbm's en schoeisel. Percelen Deze opdracht is verdeeld in de volgende percelen: Perceel 1 Werk- en veiligheidskleding , PBM en werkschoenen; Perceel 2 Uniformkleding en schoenen. Doel Het doel van deze aanbesteding is om voor de levering van bedrijfskleding, pbm's en schoeisel per perceel een raamovereenkomst te sluiten met een looptijd van 2 jaar met als ingangsdatum 1 april 2025 . De opdrachtgever heeft eenzijdig het recht deze vijf (5) maal met één (1) jaar te verlengen. De besluitvorming ten aanzien van deze verlenging(en) geschiedt op basis van evaluatie van de geleverde prestatie en dienstverlening. Voor deze aanbesteding is gekozen voor een langere looptijd van het contract om circulaire initiatieven een kans te geven. De gemeente Breda wil op een flexibele, betrouwbare, duurzame, uniforme en herkenbare manier haar diensten bieden aan de Bredase burger. In dit kader verwacht zij dat de uitstraling van de bedrijfskleding ook deze onderwerpen bewerkstelligd. Gemeente Breda wil dat er een ontwikkelingstraject ingezet kan worden in de verduurzaming van het kledingassortiment. Het toepassen van duurzame materialen en hergebruik van grondstoffen in de producten wordt gestimuleerd. Maximale contractwaarde De maximale opdrachtwaarde in het kader van deze raamovereenkomst wordt gesteld op: Perceel 1 Werk- en veiligheidskleding , PBM en werkschoenen € 2.800.000,- incl. onzekerheidsmarge van 21%; Perceel 2 Uniformkleding en schoenen €700.000,- incl. onzekerheidsmarge van 25%. Bezien over de looptijd van de overeenkomst, inclusief verlengingsopties. Aan het genoemde bedrag kunnen geen rechten worden ontleend. Voor opdrachtgever geldt geen afnameverplichting. Mocht gedurende de looptijd van de raamovereenkomst de maximale opdrachtwaarde worden overschreden dan kan de raamovereenkomst (eerder) worden beëindigd. Mercell Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online worden afgehandeld via het Mercell platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten.
Interne Kennung: M2402 5277-perceel 1
Los: LOT-0002
Titel: Uniformkleding, pbm's en schoeisel
Beschreibung: Uniformkleding, pbm's en schoeisel wordt op dit moment binnen één afdeling van de gemeente Breda gedragen. Het plaatsen en leveren van bestellingen zullen vanuit een centraalpunt plaatst vinden. Deze bestellingen dienen online geplaatst te kunnen worden. Buitscope van de opdracht valt: Motorkleding
Interne Kennung: M2402 5277
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen