495908-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Versicherungen – OSIGURATELJNE USLUGE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OSIGURATELJNE USLUGE
Beschreibung: Naručitelj nabavlja osigurateljne usluge na razdoblje od 4 godine. Osigurateljne usluge obuhvaćaju sljedeće vrste osiguranja: I. OSIGURANJE IMOVINE a) Osnovni rizici: požar, eksplozija (i implozija), oluja, elementarne nepogode (udar munje, tuča (grad), poplava) b) Dopunski rizici: izljev vode i drugih tekućina c) Dopunski rizici: potres, pad ili udar letjelice sa franšizom 2%, samozapaljenje zaliha II. OSTALA OSIGURANJA IMOVINE a) Lom postrojenja, opreme, strojeva i aparata b) Lom staklenih, keramičkih, kamenih površina c) Osiguranje od provalne krađe i razbojstva u zaključanim prostorijama osiguranika. III. OSIGURANJE OPĆE ODGOVORNOSTI IZ DJELATNOSTI - BEZ FRANŠIZE a) Javna izvanugovorna odgovornost osiguranika za štete pričinjene trećim osobama, na iznos osiguranja po štetnom događaju – bez franšize b) Osiguranje odgovornosti osiguranika kao poslodavca za naknadu štete prema djelatniku ako djelatnik pretrpi štetu na radu ili u vezi s radom - bez franšize c) Osiguranje od odgovornosti uslijed onečišćenja okoliša za štete zbog smrti i/ili tjelesnih ozljeda osoba, te za štete od odgovornosti zbog oštećenja stvari koje su posljedica onečišćenja na iznos osiguranja po štetnom događaju – bez franšize IV. OBVEZNO OSIGURANJE OD AUTOMOBILSKE ODGOVORNOSTI MOTORNIH VOZILA, RADNIH STROJEVA I PRIKLJUČNIH VOZILA V. KASKO OSIGURANJE RADNIH STROJEVA I VOZILA – SVE BEZ FRANŠIZE VI. OSIGURANJE RADNIKA OD POSLJEDICA NESRETNOG SLUČAJA - 24 SATA VII. DOPUNSKO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE RADNIKA VIII. OSIGURANJE OD ODGOVORNOSTI DIREKTORA
Interne Kennung: VV-23/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Naručitelj nabavlja osigurateljne usluge na razdoblje od 4 godine. Osigurateljne usluge obuhvaćaju sljedeće vrste osiguranja: I. OSIGURANJE IMOVINE a) Osnovni rizici: požar, eksplozija (i implozija), oluja, elementarne nepogode (udar munje, tuča (grad), poplava) b) Dopunski rizici: izljev vode i drugih tekućina c) Dopunski rizici: potres, pad ili udar letjelice sa franšizom 2%, samozapaljenje zaliha II. OSTALA OSIGURANJA IMOVINE a) Lom postrojenja, opreme, strojeva i aparata b) Lom staklenih, keramičkih, kamenih površina c) Osiguranje od provalne krađe i razbojstva u zaključanim prostorijama osiguranika. III. OSIGURANJE OPĆE ODGOVORNOSTI IZ DJELATNOSTI - BEZ FRANŠIZE a) Javna izvanugovorna odgovornost osiguranika za štete pričinjene trećim osobama, na iznos osiguranja po štetnom događaju – bez franšize b) Osiguranje odgovornosti osiguranika kao poslodavca za naknadu štete prema djelatniku ako djelatnik pretrpi štetu na radu ili u vezi s radom - bez franšize c) Osiguranje od odgovornosti uslijed onečišćenja okoliša za štete zbog smrti i/ili tjelesnih ozljeda osoba, te za štete od odgovornosti zbog oštećenja stvari koje su posljedica onečišćenja na iznos osiguranja po štetnom događaju – bez franšize IV. OBVEZNO OSIGURANJE OD AUTOMOBILSKE ODGOVORNOSTI MOTORNIH VOZILA, RADNIH STROJEVA I PRIKLJUČNIH VOZILA V. KASKO OSIGURANJE RADNIH STROJEVA I VOZILA – PUNO KASKO OSIGURANJE – SVE BEZ FRANŠIZE VI. OSIGURANJE RADNIKA OD POSLJEDICA NESRETNOG SLUČAJA - 24 SATA VII. DOPUNSKO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE RADNIKA VIII. OSIGURANJE OD ODGOVORNOSTI DIREKTORA Naručitelj prilaže prilog Podaci za izradu polica osiguranja prema vrstama osiguranja i opisima predmeta osiguranja po osiguranim slučajevima gdje su detaljno opisane sve vrste osiguranja