2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonanie dokumentacji projektowej obejmującej budowę urządzeń piętrząco-upustowych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu wykonania kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonanych na podstawie dokumentacji będącej przedmiotem niniejszego zamówienia: Numer rozliczeniowy zadania: 13-17-1.2-01; 13-17-1.2-02; 13-17-1.2-03; 13-17-1.2-05; 13-17-1.2-08; 13-17-1.2-09; 13-17-1.2-10; 13-17-1.2-11 Nazwa zadania: Wykonanie dokumentacji projektowej obejmującej budowę urządzeń piętrząco-upustowych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn.: 1. Budowa urządzeń piętrząco-upustowych w Leśnictwie Kąty Wrocławskie oddz. 342c 2. Budowa urządzeń piętrząco-upustowych w Leśnictwie Kąty Wrocławskie oddz. 341f 3. Budowa urządzeń piętrząco-upustowych w Leśnictwie Kąty Wrocławskie oddz. 286g 4. Budowa urządzeń piętrząco-upustowych w Leśnictwie Kąty Wrocławskie oddz. 291b 5. Budowa urządzeń piętrząco-upustowych w Leśnictwie Kąty Wrocławskie oddz. 351a,b,c 6. Budowa urządzeń piętrząco-upustowych w Leśnictwie Kąty Wrocławskie oddz. 350k,m 7. Budowa urządzeń piętrząco-upustowych w Leśnictwie Kąty Wrocławskie oddz. 292h,i 8. Budowa urządzeń piętrząco-upustowych w Leśnictwie Kąty Wrocławskie oddz. 291a,c 289b,c 287b,c,g w ramach projektu: „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja (MRN3)".
Interne Kennung: SA.270.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71354000 Kartografiedienste, 71355000 Vermessungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie - Budowa urządzeń piętrząco-upustowych w Leśnictwie Kąty Wrocławskie oddz. 342c, 341f, 286g, 291b, 351a,b,c, 350k,m, 292h,i, 291a,c, 289b,c 287b,c,g
Beschreibung: ,,Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn.: 1. Budowa urządzeń piętrząco-upustowych w Leśnictwie Kąty Wrocławskie oddz. 342c 2. Budowa urządzeń piętrząco-upustowych w Leśnictwie Kąty Wrocławskie oddz. 341f 3. Budowa urządzeń piętrząco-upustowych w Leśnictwie Kąty Wrocławskie oddz. 286g 4. Budowa urządzeń piętrząco-upustowych w Leśnictwie Kąty Wrocławskie oddz. 291b 5. Budowa urządzeń piętrząco-upustowych w Leśnictwie Kąty Wrocławskie oddz. 351a,b,c 6. Budowa urządzeń piętrząco-upustowych w Leśnictwie Kąty Wrocławskie oddz. 350k,m 7. Budowa urządzeń piętrząco-upustowych w Leśnictwie Kąty Wrocławskie oddz. 292h,i 8. Budowa urządzeń piętrząco-upustowych w Leśnictwie Kąty Wrocławskie oddz. 291a,c 289b,c 287b,c,g w ramach projektu: „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja (MRN3)". Szczegółowy opis wskazanej części zamówienia został zawarty w SWZ i załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.