See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy wody amoniakalnej i mocznika w roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą: „Dostawy wody amoniakalnej i mocznika w roku 2025” z podziałem na pięć części. Szczegółowa charakterystyka i parametry techniczne wymagane przez Zamawiającego zostały określone we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 255466-2025
Interne Kennung: PZP/TW/00747/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W dniu 10.12.2024 r. zostało opublikowane okresowe ogłoszenie informacyjne nr 755204-2024.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24411000 Salpetersäure und Salze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24400000 Düngemittel und Stickstoffverbindungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Amoniak roztwór 25 proc. techniczny dla Oddziału El. Łaziska
Beschreibung: Dostawa amoniaku - roztworu 25 proc. technicznego dla Oddziału El. Łaziska. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: PZP/TW/00747/2025 - Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Woda amoniakalna gat. I dla Oddziału El. Łagisza
Beschreibung: Dostawa wody amoniakalnej gat. I dla Oddziału El. Łagisza. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: PZP/TW/00747/2025 - Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III: Wodny 32,5 proc. roztwór mocznika technicznego dla Oddziału El. Jaworzno III
Beschreibung: Dostawa wodnego 32,5 proc. roztworu mocznika technicznego dla Oddziału El. Jaworzno III. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: PZP/TW/00747/2025 - Część III
Haupteinstufung (cpv): 24400000 Düngemittel und Stickstoffverbindungen
Los: LOT-0004
Titel: Część IV: Woda amoniakalna 24 % gat. I. dla Oddziału El. Jaworzno III
Beschreibung: Dostawa wody amoniakalnej 24 % gat. I dla Oddziału El. Jaworzno III. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: PZP/TW/00747/2025 - Część IV
Los: LOT-0005
Titel: Część V: Woda amoniakalna 24 % gat. I. dla Oddziału El. Nowe Jaworzno
Beschreibung: Dostawa wody amoniakalnej 24 % gat. I dla Oddziału El. Nowe Jaworzno. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: PZP/TW/00747/2025 - Część V