49594-2024 - Wettbewerb
Polen – Verwaltung in der Forstwirtschaft – Wykonanie usług z zakresu użytkowania i zagospodarowania lasu prac szkółkarskich oraz zagospodarowania turystycznego w Obwodach Ochronnych Śnieżka, Przełęcz i Szrenica dla Karkonoskiego Parku Narodowego z siedzibą w Jeleniej Górze w roku 2024
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usług z zakresu użytkowania i zagospodarowania lasu prac szkółkarskich oraz zagospodarowania turystycznego w Obwodach Ochronnych Śnieżka, Przełęcz i Szrenica dla Karkonoskiego Parku Narodowego z siedzibą w Jeleniej Górze w roku 2024
Beschreibung: 1. Wykonanie usług z zakresu użytkowania i zagospodarowania lasu oraz zagospodarowania turystycznego w Obwodach Ochronnych Śnieżka, Przełęcz i Szrenica oraz wykonanie prac szkółkarskich w Karkonoskim Banku Genów w Jagniątkowie w Karkonoskim Parku Narodowym z siedzibą w Jeleniej Górze w roku 2023 szczegółowy - opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 5 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na pakiety. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 1) Pakiet nr I: obejmuje użytkowanie i zagospodarowanie lasu oraz zagospodarowanie turystyczne w O.O. Śnieżka; 2) Pakiet nr II obejmuje użytkowanie i zagospodarowanie lasu w O.O. Przełęcz i O.O. Szrenica oraz prace szkółkarskie w Karkonoskim Banku Genów; 3) Pakiet nr III obejmuje zagospodarowanie turystyczne w O.O. Przełęcz i O.O. Szrenica.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Użytkowanie i zagospodarowanie lasu oraz zagospodarowanie turystyczne w O.O. Śnieżka
Beschreibung: Pakiet nr I: obejmuje użytkowanie i zagospodarowanie lasu oraz zagospodarowanie turystyczne w O.O. Śnieżka;
Interne Kennung: Pakiet nr I
Los: LOT-0002
Titel: Użytkowanie i zagospodarowanie lasu w O.O. Przełęcz i O.O. Szrenica oraz prace szkółkarskie w Karkonoskim Banku Genów;
Beschreibung: Pakiet nr II obejmuje użytkowanie i zagospodarowanie lasu w O.O. Przełęcz i O.O. Szrenica oraz prace szkółkarskie w Karkonoskim Banku Genów;
Interne Kennung: Pakiet nr II
Los: LOT-0003
Titel: Zagospodarowanie turystyczne w O.O. Przełęcz i O.O. Szrenica.
Beschreibung: Pakiet nr III obejmuje zagospodarowanie turystyczne w O.O. Przełęcz i O.O. Szrenica.
Interne Kennung: Pakiet nr III
Haupteinstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste