495948-2026 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – Ochronę oraz sprzątanie obiektów Spółki „Master” z możliwości składania ofert częściowych: 1 - część ochrona mienia 2 - część sprzątanie obiektów
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOchronę oraz sprzątanie obiektów Spółki „Master” z możliwości składania ofert częściowych: 1 - część ochrona mienia 2 - część sprzątanie obiektów
BeschreibungPIERWSZA część zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi ochrony mienia i osób na terenie obiektów stanowiących własność firmy MASTER - Odpady i Energia Sp. z o. o. zlokalizowanych w Tychach przy ul. Lokalnej 11 - szczegółowy opis znajduje się w SWZ. DRUGA część zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i utrzymania czystości na terenie firmy MASTER – Odpady i Energia Sp. z o.o. przy ul. Lokalnej w Tychach- szczegółowy opis zamówienia znajduje się w SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
LosLOT-0001
TitelOchrona obiektów Spółki Master
BeschreibungPIERWSZA część zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi ochrony mienia i osób na terenie obiektów stanowiących własność firmy MASTER - Odpady i Energia Sp. z o. o. zlokalizowanych w Tychach przy ul. Lokalnej 11 zgodnie z opisem zawartym w SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Optionen
Beschreibung der OptionenNie przeiwduje
LosLOT-0002
TitelSprzątanie obiektów Spółki Master
BeschreibungDRUGA część zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i utrzymania czystości na terenie firmy MASTER – Odpady i Energia Sp. z o.o. przy ul. Lokalnej w Tychach.- zgodnie z opisem zawartym w SWZ.