495957-2026 - Wettbewerb
Polen – Batteriesätze – „Zwiększenie efektywności wykorzystania energii z odnawialnych źródeł poprzez inwestycje w zakup magazynów energii na terenie Gminy Nowy Wiśnicz”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zwiększenie efektywności wykorzystania energii z odnawialnych źródeł poprzez inwestycje w zakup magazynów energii na terenie Gminy Nowy Wiśnicz”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Zwiększenie efektywności wykorzystania energii z odnawialnych źródeł poprzez inwestycje w zakup magazynów energii na terenie Gminy Nowy Wiśnicz” polegającego na: zaprojektowaniu, uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, dostarczeniu i wykonaniu (zamontowaniu) na terenie Gminy Nowy Wiśnicz: a) 51 zestawów magazynów energii z inwerterami (retrofit / hybryda) na budynkach mieszkalnych („użytkownicy”, „beneficjenci”), Szczegółowy zakres wytycznych projektowych, wykonawczych oraz zakres wymogów technicznych został określony w załącznikach nr: a. Program Funkcjonalno - Użytkowy (dalej „PFU”) - magazyny energii (zał. 11 do SWZ)
Interne KennungOZE/1/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31422000 Batteriesätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Zwiększenie efektywności wykorzystania energii z odnawialnych źródeł poprzez inwestycje w zakup magazynów energii na terenie Gminy Nowy Wiśnicz” polegającego na: zaprojektowaniu, uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, dostarczeniu i wykonaniu (zamontowaniu) na terenie Gminy Nowy Wiśnicz: 51 zestawów magazynów energii z inwerterami (retrofit / hybryda) na budynkach mieszkalnych („użytkownicy”, „beneficjenci”), Szczegółowy zakres wytycznych projektowych, wykonawczych oraz zakres wymogów technicznych został określony w załącznikach nr: a. Program Funkcjonalno - Użytkowy (dalej „PFU”) - magazyny energii (zał. 11 do SWZ)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 51112000 Installation von Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
Menge51 Stück