2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud IJ-veren en Noordzeekanaal-veren GVB
Beschreibung: GVB beheert en exploiteert 7 veerdiensten van Amsterdam Noord over het IJ naar Amsterdam Centraal en 3 over het Noordzeekanaal (NZK). Hiervoor heeft GVB op dit moment 19 veren in de vaart, verdeeld over de lijnen voor: • het Noordzeekanaal (NZK) 5 stuks, • over het IJ (7 maal type 50 en 7 maal type 60) De opdracht omvat het casco onderhoud, conserveren, voorkomende reparatiewerkzaamheden en uitvoeren van modificaties aan alle GVB Veren en wordt gefinancierd vanuit de exploitatiebegroting van GVB Veren B.V. De Opdracht is verdeeld in een perceel IJ-veren en een perceel NZK-veren. Per perceel worden tot 3 raamcontracten gegund. Al het onderhoud van de veren over een maximale looptijd van de overeenkomst(en) van 5 jaar, verdeeld over de volgende percelen: * IJ-veren; 14 kleine dokbeurten en 14 grote dokbeurten * NZK-veren; 6 kleine dokbeurten en 6 grote dokbeurten Daarnaast reparatie, modificatie, conservering bovenwaterschip en schadeherstel.
Interne Kennung: 2026-39
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Aanbestedingsleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50241000 Reparatur und Wartung von Schiffen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34500000 Schiffe und Boote
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Onderhoud IJ-veren GVB
Beschreibung: GVB beheert en exploiteert 7 veerdiensten van Amsterdam Noord over het IJ naar Amsterdam Centraal. Hiervoor heeft GVB op dit moment 14 veren in de vaart, verdeeld over de lijnen voor: • over het IJ (7 maal type 50 en 7 maal type 60) De opdracht omvat het casco onderhoud, conserveren, voorkomende reparatiewerkzaamheden en uitvoeren van modificaties aan alle GVB Veren en wordt gefinancierd vanuit de exploitatiebegroting van GVB Veren B.V. Voor dit perceel worden maximaal 3 raamcontracten gegund. Al het onderhoud van de veren over een maximale looptijd van de overeenkomst(en) van 5 jaar: * IJ-veren; 14 kleine dokbeurten en 14 grote dokbeurten Daarnaast reparatie, modificatie, conservering bovenwaterschip en schadeherstel.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: perceel 1: motorevisies perceel 1 en 2: inkoop accupakketten
Los: LOT-0002
Titel: Onderhoud NZK-veren GVB
Beschreibung: GVB beheert en exploiteert 3 veerdiensten over het Noordzeekanaal (NZK). Hiervoor heeft GVB op dit moment 5 veren in de vaart. De opdracht omvat het casco onderhoud, conserveren, voorkomende reparatiewerkzaamheden en uitvoeren van modificaties aan alle GVB Veren en wordt gefinancierd vanuit de exploitatiebegroting van GVB Veren B.V. Voor dit perceel worden maximaal 3 raamcontracten gegund. Al het onderhoud van de veren over een maximale looptijd van de overeenkomst(en) van 5 jaar: * NZK-veren; 6 kleine dokbeurten en 6 grote dokbeurten Daarnaast reparatie, modificatie, conservering bovenwaterschip en schadeherstel
Interne Kennung: 2