2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Bełżyce
Beschreibung: Kod CPV: i Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Bełżyce. Zamówienie jest podzielone na 2 pakiety. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ, druku oferta oraz projekcie umowy Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 12 miesięczny okres realizacji umowy rozpoczyna się od dnia 01.09.2025 r. a kończy 31.08.2026 r. Zastosowano procedurę przyspieszoną, ze względu na opublikowanie wstępnego ogłoszenia informacyjnego
Vorherige Bekanntmachung: 29000-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Bełżyce
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Odbiór i transport odpadów komunalnych z gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK).