4960-2024 - Ergebnis
Polen – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen – Utrzymanie (eksploatacja i konserwacja) w latach 2024‑2025 oświetlenia dróg i terenów miasta Oświęcim, stanowiącego własność Miasta Oświęcim
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie (eksploatacja i konserwacja) w latach 2024‑2025 oświetlenia dróg i terenów miasta Oświęcim, stanowiącego własność Miasta Oświęcim
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia, do wykonania którego zobowiązany będzie wykonawca wybrany w przedmiotowym postepowaniu, jest wykonanie usługi utrzymania (eksploatacja i konserwacji) oświetlenia dróg i terenów miasta Oświęcim - stanowiącego własność Zamawiającego poprzez bieżąca obsługę oraz usuwanie awarii i usterek na zlecenie Zamawiającego, zgodnie z warunkami określonymi przez Zamawiającego. 2. Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji, odbioru, rozliczenia i płatności oraz inne istotne dla stron postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie niniejszego zamówienia, określone zostały wzorem umowy i dołączonymi do niego dokumentami załączonymi do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 614331-2023
Interne Kennung: ZP.271.16.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji, odbioru, rozliczenia i płatności oraz inne istotne dla stron postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie niniejszego zamówienia, określone zostały wzorem umowy i dołączonymi do niego dokumentami załączonymi do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2. Zakres ilościowy przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) istniejące punkty świetlne oświetlenia ulicznego, wewnątrzosiedlowego i parkowego; Na dzień 1 stycznia 2024 r. ilość punktów (opraw) do utrzymania będzie wynosić 2714 szt. Ilość punktów może ulec zmianie (punkty dobudowane i zlikwidowane). 2) nowo powstające punkty świetlne oświetlenia ulicznego, wewnątrzosiedlowego i parkowego; Przewidywane maksymalne ilości nowo wybudowanych punktów świetlnych (w tym słupów i sieci) wynoszą: w roku 2024 - 200 szt., w roku 2025 - 200 szt. 3) punkty świetlne oświetlenia architektonicznego i dekoracyjnego zabytkowych ruin znajdujących się pod płytą Rynku Głównego (podziemia), Dla istniejących oraz nowo wybudowanych punktów świetlnych objętych udzieloną na te urządzenia gwarancją lub rękojmią Zamawiający przewiduje wynagrodzenie w wysokości 50% stawki podstawowej. 4) zasilanie fontann na Placu Pokoju, Rynku Głównym i w Parku Zasole. Zabytkowe ruiny oświetlane są przez cały rok, natomiast fontanny funkcjonują sezonowo, od 1 maja do 31 października w każdym roku. Termin rozpoczęcia i zakończenia sezonu mogą ulegać zmianie. 3. Zakres ilościowy przedmiotu zamówienia szczegółowo określa Wykaz oświetlenia stanowiący załącznik nr 1 do Umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmian – poprzez aktualizację - w zakresie danych wskazanych w dokumencie, o którym mowa w zdaniu poprzednim, w tym zmian ilości punktów odpowiednio do zapotrzebowania. Zamawiający zobowiązany jest do każdorazowego przekazania Wykonawcy zaktualizowanego Wykazu oświetlenia, a Wykonawca do realizowania przedmiotu zamówienia w zakresie ilościowym określonym w aktualnym Wykazie oświetlenia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50232000 Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln, 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen, 50232110 Betriebsbereitmachung von öffentlichen Beleuchtungsanlagen