2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snížení energetické náročnosti gastroslužeb v Nemocnici ve Frýdku-Místku
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je modernizace nemocniční varny a strojního zařízení, zmenšení energetické náročnosti kuchyně, zvýšení kapacity a vytvoření komfortních pracovních podmínek. Stavení úpravy jsou pouze v návaznosti modernizace prostor.
Interne Kennung: P/025/INV/25
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45421151 Installation von Einbauküchen
5. Los
Los: LOT-0001