2. Verfahren
Verfahren
Titel: DZP.UR.261.183.2026 Dostawa mikroskopu odwróconego wraz z systemem rejestracji i analizy obrazu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mikroskopu odwróconego wraz z systemem rejestracji i analizy obrazu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 314929-2026
Interne Kennung: DZP.UR.261.309.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa mikroskopów stereoskopowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mikroskopu odwróconego wraz z systemem rejestracji i analizy obrazu 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Interne Kennung: DZP.UR.261.183.2026