496032-2025 - Ergebnis
Tschechien – Werbe- und Marketingdienstleistungen – DNS na zajištění nákupu mediálního prostoru a marketingového plnění v rámci významných sportovních a kulturních akcí
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS na zajištění nákupu mediálního prostoru a marketingového plnění v rámci významných sportovních a kulturních akcí
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění nákupu mediálního prostoru a marketingového plnění, prezentace loga zadavatele, online prezentace, onsite prezentace a získání audiovizuálního obsahu včetně licenčních práv a dalšího marketingového plnění na významných sportovních či kulturních akcích, které se konají na území České republiky. Předmětem veřejné zakázky může být rovněž poskytnutí obsahových materiálů (foto, video) včetně licencí, poskytnutí práv veřejně známé osobnosti, apod.
Interne KennungVZ/2024/310/13
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensJedná se o zavedení dynamického nákupního systému. Na základě zavedeného dynamického nákupního systému budou následně v DNS zadávány jednotlivé VZ na zajištění nákupu mediálního prostoru a marketingového plnění v rámci významných sportovních a kulturních akcí.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001