496118-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Elektrizität – ČUS - Dodávky elektrické energie pro objekty provozované ČUS na 2 roky
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelČUS - Dodávky elektrické energie pro objekty provozované ČUS na 2 roky
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytnutí průběžných fyzických dodávek elektrické energie z napěťové hladiny nízkého a vysokého napětí v režimu Smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny do odběrných míst zadavatele v období od 1. 1. 2026 do 31. 12. 2027 s převzetím závazku odebrat elektřinu z elektrizační soustavy včetně odpovědnosti za odchylku ve smyslu zákona č. 458/2000 Sb., o podmínkách podnikání a o výkonu státní správy v energetických odvětvích (energetický zákon), ve znění pozdějších předpisů, vyhlášky ERÚ č. 373/2001 Sb., o pravidlech organizování trhu s elektřinou, ve znění pozdějších předpisů a ve smyslu vyhlášek Energetického regulačního úřadu ve znění pozdějších předpisů.
Interne KennungR-30/02-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001