496119-2026 - Wettbewerb
Tschechien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Provoz, podpora a servisní rozvoj systému AIS SFŽP ČR III
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvoz, podpora a servisní rozvoj systému AIS SFŽP ČR III
BeschreibungProvedení optimalizace Agendového informačního systému SFŽP ČR, zajištění komplexního provozu, podpory a nutného servisního rozvoje AIS a další služby související s řízeným ukončením poskytování služeb dodavatelem. Součásti je i migrace Agendového informačního systému SFŽP ČR a jeho převzetí vybraným dodavatelem, pokud tento bude odlišný od stávajícího dodavatele.
Interne KennungVZ č. 15/2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme, 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72300000 Datendienste, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 48810000 Informationssysteme, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72300000 Datendienste, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Optionen
Beschreibung der OptionenV případě ukončení smlouvy před uplynutím doby plnění veřejné zakázky, vyhrazuje si zadavatel možnost nahradit vybraného dodavatele jiným dodavatelem, a to konkrétně dalším v pořadí dle výsledků hodnocení tohoto zadávacího řízení. S tímto dodavatelem bude uzavřena smlouva pouze v případě, že i v této době bude dodavatel splňovat veškeré stanovené zadávací podmínky, včetně požadavků na kvalifikaci. Pokud dodavatel, který se umístil další v pořadí dle výsledků hodnocení tohoto zadávacího řízení, neposkytne zadavateli součinnost k uzavření smlouvy či nesplní veškeré stanovené zadávací podmínky, vyhrazuje si zadavatel možnost oslovit dalšího dodavatele v pořadí dle výsledků hodnocení tohoto zadávacího řízení, a možnost tento postup opakovat až do vyčerpání všech dodavatelů v pořadí.