See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa WYROBÓW MEDYCZNYCH. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i ilość podano w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej w dalszej części SWZ) i będących integralną częścią SWZ. 3. Każdy zaoferowany wyrób powinien: a) być fabrycznie nowy, nieużywany wcześniej do prezentacji, posiadać cechy określone w Załączniku nr 2 do SWZ, b) pochodzić z bieżącej produkcji seryjnej, bez wprowadzania jakichkolwiek zmian i modyfikacji w wyrobach na potrzeby wyłącznie niniejszego zamówienia, c) wprowadzony do obrotu i na rynek Rzeczpospolitej Polskiej zgodnie z prawem polskim – wyrób posiada nazwę handlową zgodną z nazwą zawartą w deklaracji zgodności ze znakiem CE, d) w terminie składania oferty, być już zgłoszony (zgłoszenie lub powiadomienie) do rejestracji w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, e) być wyprodukowany zgodnie z wymogami zasadniczymi i normami bezpieczeństwa określonymi dla wyrobów medycznych w przepisach prawa Unii Europejskiej i w przepisach prawa polskiego. 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. 5. Z uwagi na szacunkowe określenie ilości przedmiotu zamówienia, może ulec ona zmniejszeniu, w zależności od potrzeb diagnostycznych pacjentów Zamawiającego, maksymalnie o 10%, zgodnie z zapisami § 1 wzoru umowy. 6. Wykonawca na wszystkie zaoferowane wyroby musi posiadać dokumenty prawnie wymagane, na podstawie których zaoferowany wyrób może być wprowadzony do obrotu, na rynek i do stosowania w placówkach ochrony zdrowia w Polsce. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z wymaganiami określonymi w ustawie z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych. 8. Miejscem dostawy zamówienia jest siedziba Zamawiającego przy ul. Powstania Styczniowego 9b, 81-519 Gdynia – Apteka szpitalna. Wykonawca wnosi zamówione szczepionki do wskazanych miejsc w siedzibie Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 642878-2024
Interne Kennung: DZ.282.08.2024.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0032
Titel: 32 SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia- sukcesywna dostawa: Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Gąbka sterylna do jednorazowego użytku do czyszczenia narzedzi w elektrochirurgii szt 300
Interne Kennung: PAKIET 32
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastosował prawo opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. Oznacza to, iż podane w załączniku nr 1 i 2 ilości wyrobów są maksymalnym szacunkowym zapotrzebowaniem na okres trwania umowy. Zamawiający zastrzega, że zamówieniem podstawowym objęte jest 90% zamówienia określonego w pakiecie, a pozostałe 10% objęte jest prawem opcji. Zamawiający wykorzysta 90% przedmiotu zamówienia określonego w pakiecie. Pozostałe 10% Zamawiający wykorzysta w trakcie obowiązywania umowy, pod warunkiem zaistnienia zwiększonego zapotrzebowania na wyroby medyczne celem zapewnienia pacjentom właściwego diagnozowania i leczenia w związku z rzeczywistymi potrzebami diagnostycznymi pacjentów Zamawiającego lub ze względu na zwiększony ruch pacjentów w jednostkach klinicznych. Z tytułu niewykorzystania pełnej ilości zamówienia nie przysługują Wykonawcy wobec Zamawiającego roszczenia odszkodowawcze
Los: LOT-0033
Titel: 33 SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia- sukcesywna dostawa: Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Ostrza do skalpeli ze stali weglowej,sterylne Rozmiar 11,22,23 do wyboru Zamawiającego sztuka 1000 2 Ostrza do przecinania szwów -sterylne,jednorazowe ze stali nierdzewnej z zaokrągloną końcówką. sztuka 50 3 Ostrze ze stali nierdzewnej w rozmiarach: 20, 21, 22, 23, 24 w stanie sterylnym, znajdujace sie wewnątrz ochronnej, przesuwanej osłony, która całkowicie zakrywa ostrze, ułatwiając w ten sposób bezwypadkową obsługę. Osłona całkowicie odsłania ostrze chirurgiczne podczas użycia, z intuicyjną blokadą, która zapobiega przesuwaniu się osłony do przodu podczas zabiegu. Łatwy do odłączenia system zamyka zanieczyszczone ostrzeostrze chirurgiczne, ostrza bezpieczne kompatybilne z większością standardowych rękojeści chirurgicznych nr 3 i 4 . Opakowanie 50 szt opakowanie 30 4 Bezpieczny skalpel – ostrze wykonane ze stali węglowej w przezroczystej osłonie, umożliwiającej stałą obserwację ostrza w każdym położeniu. Skalpel powinien posiadać przycisk umożliwiający obsługę jednoręczną. Skalpel winien mieć mechanizm blokujący pozwalający na bezpieczne zablokowanie ostrza w pozycji uniemożliwiającej zakłucie. Blokada ostrza w pozycji bezpiecznej musi być trwała uniemożliwiająca ponowne użycie go. Obudowa skalpela powinna być wyposażona w miarkę w centymetrach od 0 do 5 cm, pakowane po 10 sztuk. Każda figura powinna mieć osobny kolor na opakowaniu zbiorczym w celu łatwej identyfikacji. Nadruk numer serii i data ważności wydrukowana na każdej pojedynczej sztuce. Skalpele musza być sterylne jednorazowego użytku., rozmiar od 20 do 25 opakowanie 500
Interne Kennung: PAKIET 33
Los: LOT-0034
Titel: 34 SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia- sukcesywna dostawa: Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Ruka karbowana, niesterylna, do terapii tlenem w warunkach hiperbarycznych, średnica rurki 22mm, możliwość przecięcie części co 20cm-50cm.(zwój ok.50mb) mb 8000 2 Sterylna, jednorazowa zastawka HEIMLICHA z workiem REDAX, do drenażu jamy opłucnowej sztuki 250 3 Wielokomorowy zestaw sterylny do aktywnego drenażu opłucnej, z regulacją siły ssania i zastawką wodną. Pojemność 2000ml sztuki 40 4 Igła do nakłuć lędzwiowych i punkcji zatok szczękowych.Rozmiar do wyboru zamawiającego sztuki 600 5 Kompletny zestaw do przezskórnej tracheotomii metoda Griggsa z wielorazowym peanem (lub bez wielorazowego peanu), zawierajacy skalpel,kaniulę z igłą i trzykawką do identyfikacji tchawicy,prowadnicę seldingera,rozszerzadło oraz rurke tracheostomijną z wbudowanym przewodem do odsysania z przestrzeni podgłośniowej z mankietem niskociśnieniowym,posiadająca sztywny samoblokujący się mandryn z otworem na prowadnicę Seldingera.Pakowany na jednej sztywnej tacy,umożliwiającej szybkie otwarcie zestawu.Rozmiar do wyboru zamawiającego. sztuki 12 6 Linia pacjenta do HotLine® bez portu do wstrzyknięć, dł. 2.4m, obj. wypełnienia 17.5ml, jednorazowa sztuka 10 7 Zestaw do treningu oddechowego z wymiennym, jednorazowym i sterylnym ustnikiem zakres do max. 2500 ml sztuka 300
Interne Kennung: PAKIET 34
Los: LOT-0035
Titel: 35 SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia- sukcesywna dostawa: Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Lusterko laryngologiczne jednorazowe .Rozmiar lusterka 16mm+/_1 sztuka 1000 2 Wziernik laryngologiczny nosowy jednorazowy .Rozmiar 20mm- 28mm +/_1 sztuka 1000 3 Wziernik do ucha jednorazowy sterylny Rozmiar 2mm i 4mm do wyboru zamawiającego sztuka 1000 4 Nożyk jednorazowy, sterylny do paracentezy .Rozmiar do wyboru zamawiającego sztuka 10 5 Zestaw wzierników laryngologicznych ,jednorazowy ,sterylny Rozmiar wzierników do ucha 2mm lub 4mm do wyboru zamawiającego sztuka 6000 6 Szkiełka podstawowe szlifowane matowione 76mn x 26mn, czyste gotowe do użycia sztuka 20000 7 Pętle do usuwania woszczyny z ucha , jednorazowe sztuka 400
Interne Kennung: PAKIET 35
Los: LOT-0036
Titel: 36 SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia- sukcesywna dostawa: Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Torba na wymiociny ze sztywnym plasikowym ustnikiem, wykonana z przeźroczystego materiału, wyposażona w skalę, worki zawierające żel absorbujący zawartość, o pojemności 1500-2000 sztuka 1000
Interne Kennung: PAKIET 36