See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odstraňování poruch a drobné opravy NN a VN
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou Elektromontážní práce, Ostatní práce, Koordinační činnost a Stavební práce, zajištění Mechanizace s obsluhou a zajištění nezbytného materiálu, a to vše za účelem zajištění plánovaných akcí, odstraňování poruch DS, včetně odstraňování poruch DS při mimořádných událostech a závad na zařízení DS.
Vorherige Bekanntmachung: 11552-2024
Interne Kennung: N006/22/V00005869
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Odstraňování poruch a drobné opravy NN a VN - část 1 VZ region Sever
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou Elektromontážní práce, Ostatní práce, Koordinační činnost a Stavební práce, zajištění nebo poskytnutí mechanizace s obsluhou a zajištění nezbytného materiálu, a to vše za účelem zajištění plánovaných akcí, odstraňování poruch DS, včetně odstraňování poruch DS při mimořádných událostech a závad na zařízení DS. Část 1 VZ region Sever.
Interne Kennung: N006/22/V00005869/001
Los: LOT-0005
Titel: Odstraňování poruch a drobné opravy NN a VN - část 5 VZ region Západ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou Elektromontážní práce, Ostatní práce, Koordinační činnost a Stavební práce, zajištění nebo poskytnutí mechanizace s obsluhou a zajištění nezbytného materiálu, a to vše za účelem zajištění plánovaných akcí, odstraňování poruch DS, včetně odstraňování poruch DS při mimořádných událostech a závad na zařízení DS. Část 5 VZ region Západ.
Interne Kennung: N006/22/V00005869/005
Los: LOT-0004
Titel: Odstraňování poruch a drobné opravy NN a VN - část 4 VZ region Východ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou Elektromontážní práce, Ostatní práce, Koordinační činnost a Stavební práce, zajištění nebo poskytnutí mechanizace s obsluhou a zajištění nezbytného materiálu, a to vše za účelem zajištění plánovaných akcí, odstraňování poruch DS, včetně odstraňování poruch DS při mimořádných událostech a závad na zařízení DS. Část 4 VZ region Východ.
Interne Kennung: N006/22/V00005869/004
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
Los: LOT-0002
Titel: Odstraňování poruch a drobné opravy NN a VN - část 2 VZ region Morava
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou Elektromontážní práce, Ostatní práce, Koordinační činnost a Stavební práce, zajištění nebo poskytnutí mechanizace s obsluhou a zajištění nezbytného materiálu, a to vše za účelem zajištění plánovaných akcí, odstraňování poruch DS, včetně odstraňování poruch DS při mimořádných událostech a závad na zařízení DS. Část 2 VZ region Morava.
Interne Kennung: N006/22/V00005869/002
Los: LOT-0003
Titel: Odstraňování poruch a drobné opravy NN a VN - část 3 VZ region Střed
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou Elektromontážní práce, Ostatní práce, Koordinační činnost a Stavební práce, zajištění nebo poskytnutí mechanizace s obsluhou a zajištění nezbytného materiálu, a to vše za účelem zajištění plánovaných akcí, odstraňování poruch DS, včetně odstraňování poruch DS při mimořádných událostech a závad na zařízení DS. Část 3 VZ region Střed.
Interne Kennung: N006/22/V00005869/003