496159-2026 - Wettbewerb
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Transport dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Wejherowa do/z placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTransport dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Wejherowa do/z placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie transportu uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Wejherowa do i z placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027. 2. Zakres zamówienia: Zamówienie zostało podzielone na dwie części: Część A – świadczenie usług transportu uczniów z niepełnosprawnościami bez zapewnienia opieki podczas przewozu. Część B – świadczenie usług transportu uczniów z niepełnosprawnościami z zapewnieniem opieki podczas przewozu oraz z wykorzystaniem pojazdu przystosowanego do przewozu osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia zawierają: Załącznik nr 9a do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części A; Załącznik nr 9b do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części B. 4. Warunki realizacji zamówienia, prawa i obowiązki stron oraz pozostałe wymagania dotyczące wykonania przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy, stanowiące: Załącznik nr 8a do SWZ – dla Części A; Załącznik nr 8b do SWZ – dla Części B.
Interne KennungWCUW.271.338.2026.JM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp, a składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
TitelTransport uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Wejherowa do/z placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027
BeschreibungCzęść A – świadczenie usług transportu uczniów z niepełnosprawnościami bez zapewnienia opieki podczas przewozu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia zawierają: Załącznik nr 9a do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części A. Warunki realizacji zamówienia, prawa i obowiązki stron oraz pozostałe wymagania dotyczące wykonania przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy, stanowiące: Załącznik nr 8a do SWZ – dla Części A.
LosLOT-0002
BeschreibungCzęść B – świadczenie usług transportu uczniów z niepełnosprawnościami z zapewnieniem opieki podczas przewozu oraz z wykorzystaniem pojazdu przystosowanego do przewozu osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia zawierają: Załącznik nr 9b do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części B. Warunki realizacji zamówienia, prawa i obowiązki stron oraz pozostałe wymagania dotyczące wykonania przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy, stanowiące: Załącznik nr 8b do SWZ – dla Części B.