496162-2025 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa sprzętu elektronicznego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu elektronicznego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu elektronicznego: monitory, mobilne komputery dotykowe, laptopy, urządzenia wielofunkcyjne, drukarki przenośne, komputery all in one, czytniki kodów kreskowych tonery do urządzenia wielofunkcyjnego oraz akcesoria komputerowe, zgodnie z podziałem na części. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ. Ilości asortymentu określono w Załączniku nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 11 do SWZ - projekt umowy.
Interne KennungNH.270.28.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelSprzęt elektroniczny typu 1
Interne Kennungczęść 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30232110 Laserdrucker, 30213100 Tragbare Computer, 30230000 Computerbezogene Geräte
Optionen
Beschreibung der OptionenW ramach realizacji umowy i w terminach w niej przewidzianych, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania i wyczerpania ilości asortymentu objętego umową, Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący dostawy asortymentu będącego przedmiotem zamówienia („Opcja”). Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 50% wartości brutto umowy. O skorzystaniu przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca zostanie powiadomiony na piśmie. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji będzie cena jednostkowa określona w formularzu asortymentowo-cenowym- załączniku nr 2 do SWZ.
LosLOT-0002
TitelSprzęt elektroniczny typu 2
Interne Kennungczęść 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30232110 Laserdrucker, 30213100 Tragbare Computer
LosLOT-0003
TitelSprzęt elektroniczny typu 3
Interne Kennungczęść 3
LosLOT-0004
TitelSprzęt elektroniczny typu 4
Interne Kennungczęść 4
LosLOT-0005
TitelSprzęt elektroniczny typu 5
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu elektronicznego: urządzenia wielofunkcyjne oraz tonery do urządzenia wielofunkcyjnego zgodnie z podziałem na części. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ. Ilości asortymentu określono w Załączniku nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 11 do SWZ - projekt umowy.
Interne Kennungczęść 5
Haupteinstufung (cpv): 30121300 Reproduktionsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte