See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy wyrobów medycznych dla Oddziału Urologii i Onkologii Urologicznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych dla Oddziału Urologii i Onkologii Urologicznej . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Dodatkowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ
Interne Kennung: BZP.38.382-22.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Sprzęt urologiczny
Interne Kennung: Pakiet nr 1 - Sprzęt urologiczny
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Cewniki moczowodowe
Interne Kennung: Pakiet nr 2-Cewniki moczowodowe
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Sondy moczowodowe
Interne Kennung: Pakiet nr 3-Sondy moczowodowe
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Urządzenia jednorazowe stosowane w zabiegach endoskopowych przezskórnej litotrypsji kamicy nerkowej
Interne Kennung: Pakiet nr 4- Urządzenia jednorazowe stosowane w zabiegach endoskopowych przezskórnej litotrypsji kamicy nerkowej
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5-Urządzenia jednorazowe stosowane w zabiegach endoskopowych wykonane za pomocą ureterorenoskopu giętkiego
Interne Kennung: Pakiet nr 5-Urządzenia jednorazowe stosowane w zabiegach endoskopowych wykonane za pomocą ureterorenoskopu giętkiego
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6-Zestawy jednorazowe do szynowania wewnętrznego moczowodów, stosowanych w leczeniu kamicy, zwężeń i innych schorzeń zaburzających pasaż moczowodów
Interne Kennung: Pakiet nr 6-Zestawy jednorazowe do szynowania wewnętrznego moczowodów, stosowanych w leczeniu kamicy, zwężeń i innych schorzeń zaburzających pasaż moczowodów
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7-Sprzęt jednorazowego użytku do wytworzenia nefrostomii i cystostomii oraz sondy moczowodowe, igły punkcyjne; zestaw do nefrostomii przezskórnej
Interne Kennung: Pakiet nr 7-Sprzęt jednorazowego użytku do wytworzenia nefrostomii i cystostomii oraz sondy moczowodowe, igły punkcyjne; zestaw do nefrostomii przezskórnej
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8-Zestawy do irygacji
Interne Kennung: Pakiet nr 8-Zestawy do irygacji
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9-Taśma podcewkowa dla Odzialu Urologii
Interne Kennung: Pakiet nr 9-Taśma podcewkowa dla Odzialu Urologii
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10- Cewniki i akcesoria do urodynamiki kompatybilne z aparatem Goby Tm firmy Laborie
Interne Kennung: Pakiet nr 10- Cewniki i akcesoria do urodynamiki kompatybilne z aparatem Goby Tm firmy Laborie
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11-Jednorazowa igła automatyczna do biopsji prostaty
Interne Kennung: Pakiet nr 11-Jednorazowa igła automatyczna do biopsji prostaty
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12-Endoskopia URS/RIRS/PCNL i Nefrostomia
Interne Kennung: Pakiet nr 12-Endoskopia URS/RIRS/PCNL i Nefrostomia
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13-Elektroda neutralna
Interne Kennung: Pakiet nr 13-Elektroda neutralna
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14-Video-ureterorenoskop cyfrowy i włókna laserowe
Interne Kennung: Pakiet nr 14-Video-ureterorenoskop cyfrowy i włókna laserowe
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15-Stenty oraz Dylatator
Interne Kennung: Pakiet nr 15-Stenty oraz Dylatator
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16-Akcesoria urologiczne
Interne Kennung: Pakiet nr 16-Akcesoria urologiczne
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17-Akcesoria urologiczne II
Interne Kennung: Pakiet nr 17-Akcesoria urologiczne II
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18-Akcesoria urologiczne III
Interne Kennung: Pakiet nr 18-Akcesoria urologiczne III
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19-Akcesoria urologiczne IV
Interne Kennung: Pakiet nr 19-Akcesoria urologiczne IV
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20-Akcesoria do laparoskopi dla Bloku Operacyjnego
Interne Kennung: Pakiet nr 20-Akcesoria do laparoskopi dla Bloku Operacyjnego
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21-Sprzęt jednorazowy do odsysania płynów
Interne Kennung: Pakiet nr 21-Sprzęt jednorazowy do odsysania płynów
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22-Trokary jednorazowe dla operacji laparoskopowych i robotycznych
Interne Kennung: Pakiet nr 22-Trokary jednorazowe dla operacji laparoskopowych i robotycznych
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23-Trokary II
Interne Kennung: Pakiet nr 23-Trokary II
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 - System ssąco- płuczący do laparoskopii
Interne Kennung: Pakiet nr 24 - System ssąco- płuczący do laparoskopii
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 - Żel do cewnikowania
Interne Kennung: Pakiet nr 25 - Żel do cewnikowania