See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków w ramach programu lekowego Narodowego Funduszu Zdrowia pn. „Leczenie choroby Gauchera Typu I oraz Typu III” dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę leków w ramach programu lekowego Narodowego Funduszu Zdrowia pn. „Leczenie choroby Gauchera Typu I oraz Typu III” dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie 2 części
Vorherige Bekanntmachung: 328498-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Lek w ramach programu lekowego – leczenie choroby Gauchera 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach programu lekowego Narodowego Funduszu Zdrowia pn. „Leczenie choroby Gauchera Typu I oraz Typu III” dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 1
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje skorzystać z prawa opcji określonej w art. 441 ustawy Pzp.
Los: LOT-0002
Titel: 2. Lek w ramach programu lekowego – leczenie choroby Gauchera 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach programu lekowego Narodowego Funduszu Zdrowia pn. „Leczenie choroby Gauchera Typu I oraz Typu III” dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 2
Interne Kennung: Część 2