2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie wyrobów medycznych i innego sprzętu medycznego
Beschreibung: 1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie wyrobów medycznych i innego sprzętu medycznego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 19 części: - część nr 1: Pieluchomajtki, - część nr 2: Sprzęt medyczny, - część nr 3: Opatrunki, - część nr 4: Pozostałe artykuły medyczne, - część nr 5: Sprzęt medyczny (2), - część nr 6: Opatrunki (2), - część nr 7: Pozostałe artykuły medyczne (2), - część nr 8: Fartuchy, pokrowce, prześcieradła, zestawy do inhalacji (2), - część nr 9: Opatrunki (3). Zamówienie jest częściowo realizowane w ramach projektu pt. „Placówka zapewniająca dzienną opiekę osobom niesamodzielnym” oraz projektu pt. Centrum wsparcia opiekunów nieformalnych i opieki nad osobami niesamodzielnymi w Miejskim Centrum Opieki w Krakowie; Projekty dofinansowane przez Unię Europejską z programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 6. Fundusze Europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działania 6.33 Wsparcie usług społecznych w regionie – ZIT
Interne Kennung: ZP-11/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33770000 Hygienepapier
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pieluchomajtki
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia - w części nr 1 - jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie wyrobów medycznych i innego sprzętu medycznego (pieluchomajtek). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców.
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Maksymalna wartość opcji wyniesie nie więcej niż 30% - zwiększenie wartości wskazanej we wzorze umowy. Zamawiający w ramach prawa opcji przewiduje możliwe wielokrotne jego wykorzystanie (Zamawiający nie musi jednorazowo wykorzystać prawa opcji w całkowitej wielkości)
Los: LOT-0002
Titel: Sprzęt medyczny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia - w części nr 2 - jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie wyrobów medycznych i innego sprzętu medycznego (sprzętu medycznego). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców.
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0003
Titel: Opatrunki
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia - w części nr 3 - jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie wyrobów medycznych i innego sprzętu medycznego (sprzętu medycznego). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pozostałe artykuły medyczne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia - w części nr 4 - jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie wyrobów medycznych i innego sprzętu medycznego (sprzętu medycznego). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Sprzęt medyczny (2)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia - w części nr 5 - jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie wyrobów medycznych i innego sprzętu medycznego (sprzętu medycznego). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Opatrunki (2)
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pozostałe artykuły medyczne (2)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia - w części nr 7 - jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie wyrobów medycznych i innego sprzętu medycznego (sprzętu medycznego). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Fartuchy, pokrowce, prześcieradła, zestawy do inhalacji (2)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia - w części nr 8 - jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie wyrobów medycznych i innego sprzętu medycznego (sprzętu medycznego). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Opatrunki (3)
Interne Kennung: Część nr 9