496222-2026 - Wettbewerb
Polen – Event-Organisation – Organizacja trzech trzydniowych spotkań dla członków zespołów interdyscyplinarnych w zakresie przemocy domowej
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOrganizacja trzech trzydniowych spotkań dla członków zespołów interdyscyplinarnych w zakresie przemocy domowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja trzech trzydniowych spotkań dla członków zespołów interdyscyplinarnych w zakresie przemocy domowej, polegającej na zapewnieniu usługi hotelarskiej, gastronomicznej oraz wynajęciu sali.
Interne KennungZP.272.1.78.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensPrzedmiotem zamówienia są usługi społeczne wymienione w załączniku nr XIV do dyrektywy 2014/24/UE
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja trzech trzydniowych spotkań dla członków zespołów interdyscyplinarnych w zakresie przemocy domowej, polegającej na zapewnieniu usługi hotelarskiej, gastronomicznej oraz wynajęciu sali
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy