2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wózków przeładunkowych bez napędu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wózków przeładunkowych bez napędu do magazynu przy ul. Logistycznej 12, 05-250 Ciemne k. Radzymina. Szczegółowy opis przedmiotu umowy zawiera Załącznik 1a do SWZ / Załącznik 1 do Umowy - „Zestawienie ilościowe przedmiotu umowy oraz warunki techniczne wraz z jednostkowymi cenami netto”. Zamawiający zastrzega sobie możliwość rezygnacji z przedmiotu umowy, określonego w ust. 1 do 10% wartości umowy określonej w § 5 ust. 1 umowy. Rezygnacja przez Zamawiającego z zakupu do 10% wartości umowy, nie może stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń ze strony Wykonawcy z tytułu niezrealizowania umowy. Ograniczenie ilości i wartości przedmiotu umowy, o którym mowa w niniejszym ust. nie stanowi zmiany umowy oraz nie wymaga zgody Wykonawcy i zawarcia aneksu do niniejszej umowy. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załączniki nr 3 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
5. Los
Los: LOT-0001