2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop, vervanging en inspecties van binnensport materialen
Beschreibung: De gemeente Utrecht1 wil één raamovereenkomst afsluiten voor het leveren, inspecteren en repareren van sportinstallaties, -toestellen en -materialen 2. Scope van de opdracht: In totaal heeft de afdeling Vastgoedexplotatie (VGE) circa 70 binnensportaccommodaties in beheer. Een overzicht van de binnensportaccomodaties is bijgevoegd in bijlage 02 – Locatie overzicht binnensportaccomodaties. De opdracht kent vier hoofdcomponenten: Jaarlijks inspecteren en inventariseren van sportmaterialen; Repareren van sportmaterialen; Leveren van sportmaterialen; Instructie, advisering, certificering en projectbegeleiding voor het (her)inrichten van binnensportaccommodaties. 2.400.000
Interne Kennung: 2024SB039
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Utrecht wil één raamovereenkomst afsluiten voor het leveren, inspecteren en repareren van sportinstallaties, -toestellen en -materialen . Scope van de opdracht: In totaal heeft de afdeling Vastgoedexplotatie (VGE) circa 70 binnensportaccommodaties in beheer. Een overzicht van de binnensportaccomodaties is bijgevoegd in bijlage 02 – Locatie overzicht binnensportaccomodaties. De opdracht kent vier hoofdcomponenten: • Jaarlijks inspecteren en inventariseren van sportmaterialen; • Repareren van sportmaterialen; • Leveren van sportmaterialen; • Instructie, advisering, certificering en projectbegeleiding voor het (her)inrichten van binnensportaccommodaties.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37410000 Freiluftsportausrüstungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3 jaar vast + 1 x verlengoptie van 1 jaar