See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en onderhoud van een vervoersysteem met autonome voertuigen
Beschreibung: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst voor het opzetten van een aankoopcentrale, en omvat alle nodige leveringen en diensten om een autonoom rijdend vervoersysteem, bestaande uit onder meer meerdere autonome voertuigen voor vervoer van personen, te leveren en in werking te stellen op verschillende locaties in Vlaanderen voor De Lijn en op andere locaties (in de EU) voor de andere afnemers van de aankoopcentrale. De opdrachtnemer zal in het kader van dit raamcontract gevraagd worden om voor verschillende pilootprojecten ook verschillende types autonome voertuigen aan te bieden met verschillende vereisten inzake capaciteit per voertuig. De autonome voertuigen zullen op de openbare weg dienen te rijden in complexe verkeersomgevingen in volledige interactie met andere verkeersdeelnemers. Ook ondersteunende niet-voertuiggebonden delen van dit vervoersysteem maken deel uit van deze opdracht, zoals, maar niet beperkt tot: een supervisiecentrale en het onderhoud van onder meer het autonome besturingssysteem van de voertuigen en de bijhorende supervisiecentrale
Interne Kennung: 202600624
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34120000 Kraftfahrzeuge für die Beförderung von zehn oder mehr Personen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 202600624 - 1
Beschreibung: RAAMOVEREENKOMST VOOR DE LEVERING EN ONDERHOUD VAN EEN VERVOERSYSTEEM MET AUTONOME VOERTUIGEN
Interne Kennung: 1